Księżna Charlene z okazji Wielkanocy opublikowała rodzinne zdjęcie. Po chorobie bardzo się zmieniła, a jej bliźnięta wydoroślały

Księżna Charlene na wielkanocnych zdjęciach z rodziną

Księżna Charlene na wielkanocnych zdjęciach z rodziną

Księżna Charlene z Monako opublikowała na Instagramie rodzinne zdjęcia z okazji Wielkanocy. Nie tylko ona zmieniła się po chorobie, także jej dzieci bardzo wyrosły. Jak wyglądają?

Gdy w listopadzie ubiegłego roku księżna Charlene nie wzięła udziału w obchodach święta narodowego Monako, spekulowano, że pomimo pobytu w rodzinnym RPA, ze względu na problemy zdrowotne, stan księżnej się pogorszył. Doniesienia potwierdził jej mąż, książę Albert:

Księżna zdała sobie sprawę, że potrzebuje specjalistycznej pomocy – napisał w oświadczeniu.

Dodał, że przyczyną kolejnego wyjazdu żony było skrajne wyczerpanie fizyczne, psychiczne i emocjonalne. Jej stan znacznie się pogorszył – nie mogła spać, nie jadła, bardzo schudła.

Po blisko półrocznym pobycie w ośrodku zamkniętym księżna wróciła do Monako. W oświadczeniu zaznaczono jednak, że Charlene podejmie przerwane obowiązki, dopiero gdy poczuje się w pełni sił. Najwyraźniej nadszedł ten czas, bo księżna podzieliła się zdjęciami z okazji Wielkanocy. Żona Alberta bardzo się zmieniała. Podobnie zresztą jak jej dzieci.

Księżna Charlene z rodziną na wielkanocnych zdjęciach

Księżna Charlene 7 lat temu urodziła bliźnięta – chłopca i dziewczynkę. Wraz z mężem, księciem Albertem wybrali dla nich imiona – Gabriella i Jacques. Dzieci przyszły na świat poprzez cesarskie cięcie, które wyczerpało mamę. Kobieta kilka dni później udzieliła pierwszego wywiadu, w którym zdradziła, że jest bardzo szczęśliwa, że będzie mogła wychowywać dwie tak wspaniałe istoty.

Wkrótce później nastąpiło oficjalnie pokazanie potencjalnych następców tronu. W pierwszej kolejności będzie nim Jacques, gdyż urodził się kilka minut wcześniej. Dzieci bardzo wyrosły, co widać na wielkanocnych zdjęciach opublikowanych przez ich mamę. Oboje z pewnością bardzo przeżyli chorobe i nieobecność mamy.

Rodzinne kadry pojawiły się także w relacji na profilu Charlene. Na jednym zdjęciu siedziała w kościele ze swoimi dziećmi i mężem, księciem Albertem. Inne ujęcia zrobiono w ogrodach pałacowych. Księżna wygląda niezwykle dostojnie w kwiecistej sukni i krótkich, pofarbowanych na platynowy blond włosach. Ostatnio pokazywała się w dużo ciemniejszym odcieniu.

Internauci są zachwyceni postem, a w komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów i emotikonek w kształcie serca.


Księżna Charlene na wielkanocnych zdjęciach z rodziną

Księżna Charlene na wielkanocnych zdjęciach z rodziną

Księżna Charlene na wielkanocnych zdjęciach z rodziną

Księżna Charlene na wielkanocnych zdjęciach z rodziną

Księżna Charlene na wielkanocnych zdjęciach z rodziną

Księżna Charlene na wielkanocnych zdjęciach z rodziną

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dobrze wiedziała jaki jest, gdy go poznała (wszyscy wiedzieli,wiec niech nikt nie mowi,ze tylko ona nie byla tego swiadoma).Poleciala na niego skuszona pieniedzmi i latwym zyciem,a gdy chciala sie wycofac chwile przed slubem, to z jakichś powodow nie udlao się. Ma co chciała- bogactwo i latwe zycie,a nie ma miłości, ale to jej wybór i trzeba ponosic tego konsekwencje

  • Gość pisze:

   Wiesz co, lepiej płakać w Mercedesie niż się śmiać w maluchu…. Wiele polskich rodzin 500+ też oprócz kredytów i dzieci nic nie łączy. Zdrady, bida, upokorzenia. Moim zdaniem ona skończy jak Diana. Ona nie jest chora, to ta obrzydliwa pod każdym względem rodzinka (taka jaka jak angielska) robią z niej chora i zamykają gdzie trzeba. Niestety.

 • Gość pisze:

  Dzieci niezbyt piękne

 • Agata pisze:

  Slawa i kasa nie dają szczęście dzieci urocze niech wraca do zdrowia dużo zmieniła się przez te chorobę

 • Gość pisze:

  Gośćmarina słaby ten komentarz nic o życiu nie wie

 • Gość pisze:

  Piękna kobieta. Ambitna i cudna.

 • Gość pisze:

  TAK SIĘ KUPUJE KONIA : WETERYNARZ SPRAWDZI CZY KOŃ MA ZEMBY IJEST PŁODNY!!ps A JAK CIEBIE KUPOWANO TO TESZ SPAWDZALI ????

 • Gość pisze:

  A skąd tyle złośliwości. Musi pani być niezwykle złym człowiekiem żeby takie rzeczy wypisywać!

 • Gośćmarina pisze:

  Oj biedactwo chora.Nic nie robi nie pracuje dziećmi się nie zajmuje nie gotuję u jest chora.Chira z nudów z nierobstwa .Fakt jest że osoba ta jest bardzo delikatna zapewne książę już taka chora kobietę wziął za żonę.Stare przysłowie mówi.Zanim weźmiesz żonę lub męża do siebie zbadaj w jakim stanie zdrowotnym jest rodziną sięgaj nawet do dziadków A wtedy decyduj.

  • BarbraS pisze:

   Ahm… widze ze pani zdrowa sie odezwala, ciekawe co u ciebie mozna by zdiagnozowac. Na pewno przewlekly stan wredoty, zero empatii i chamstwo. Juz wolalabym trzynac od takiej osoby sie z daleka

  • Gość pisze:

   Ona jest chora przez niego. Przez jego zdrady. Dobrze, że nie wie Pani jaki to ból, kiedy człowiek w brutalny sposób traci wszystko w co wierzył. A książę wiódł życie niewyzytego seksualnie bawidamka, który ma już chyba 3 nieślubnych dzieci z kim popadnie

  • Gość pisze:

   Głupia jesteś i głupia pozostaniesz

  • Gość pisze:

   Twoje, pokolenie przybyło na lufach sowieckich czołgów . Zawieść i nie nawiść,

  • Gość pisze:

   Durna pani jesteś

  • Gość pisze:

   Słaby ten komentarz

  • Gość pisze:

   Hehehe… Zdrady… Chora przez zdrady… Większej głupoty nie słyszałam. Ludzie zdradzali się, zdradzają u zdradzać będą, nie, trzeba być księżna czy królem tego świata. Przeciętna Grażyna i Janusz też się zdradzają a przy okazji nie mają co do gara włożyć. To kto ma lepiej? To dla was, Polek, zdrady równoznaczne są ze śmiercią, bo jesteście tak żałosne, zakompleksione i pozbawione poczucia wartości, że za chłopa gotowe są pociąć się. Zero godnosci. Na świecie są o wiele większe traumy i tragedię, niż zwykła potrzeba fizjologiczna. Ludzie nie są monogamistami i nigdy nie będą. Nawet Polacy, którzy mają motoryczne zapotrzebowania na wspomagacze, masowo zfardzaha (co drugi na Tinderze to żonaty facet, o narzeczonych już nie wspomnę). Więc zajmijcie się własnymi brudami.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×