Szukaj

Rozebrany Piotr Stramowski pokazał gorącą fotkę z nagą Kasią Warnke! Tak wyglądali na samym początku swojego związku

Piotr Stramowski i Kasia Warnke jak się poznali

Jak poznali się Piotr Stramowski i Kasia Warnke?

Piotr Stramowski pokazał zmysłową fotkę z Kasią Warnkę. Zdjęcie pochodzi z czasów, gdy para się poznała na planie filmu W spirali. Zobacz jak bardzo się zmienili.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski uchodzą obecnie w polskim show-biznesie za jedną z najgorętszych oraz najpiękniejszych par. Piotr jest nieziemsko przystojny, natomiast Kasia zalicza się do najpiękniejszych i najbardziej zmysłowych polskich współczesnych aktorek. Para nie narzeka na brak ról, oboje grają w najpopularniejszych produkcjach oraz wspólnie uczestniczą w ważnych galach i eventach.

Aktorzy od kilku lat tworzą bardzo udane małżeństwo, udowadniając tym samym, że jednak można pogodzić pracę zawodową z życiem osobistym. Zmysłowa Katarzyna Warnke i przystojny Piotr Stramowski poznali się na zdjęciach do głośnego filmu pt. W spirali. Wówczas mało znani jeszcze aktorzy zagrali małżeństwo przechodzące wielki kryzys. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i do 2016 roku są szczęśliwą parą. W wielkiej miłości, parze nie przeszkadza nawet różnica wieku – Katarzyna jest starsza od swojego męża o 10 lat.

Stramowski postanowił przypomnieć Internautom piękne zdjęcie z planu filmu W spirali. Na fotce widzimy zmysłową nagą Kasię oraz rozebranego Piotra w gorących wspólnych objęciach. To zmysłowe zdjęcie rozpaliło fanki gwiazdora. Z całą pewnością zdjęcie ucieszyło także wielu wielbicieli Kasi Warnke.

Aż miło widzieć, jak oni się kochają nie tylko w życiu prywatnym, ale i na planie filmowym.

Katarzyna Warnke jest uzależniona od seksu ze Stramowskim? Wreszcie wyznała prawdę! [WIDEO]

Gorąca Katarzyna Warnke pozuje półnago na tle greckiej muszli klozetowej! Jak zawsze jest moc!

„Poważana dziennikarka mówi, że Vega jest słaby”. Kasia Warnke o hejcie w show-biznesie


W jakich włosach Kasia Warnke lepiej wygląda – w długich czy w krótkich?

×