Oliwka Bieniuk uchwycona z ukrycia jak zajmuje się młodszymi braćmi. Rozczulający widok

Oliwia Bieniuk, Przybylska, dzieci

Oliwia Bieniuk, Przybylska, dzieci

Jak Oliwia Bieniuk zajmuje się braćmi?

Wakacje nieubłaganie dobiegają końca. Już za kilka dni uczniowie ponownie zasiądą w szkolnych ławkach, by przez kolejne miesiące chłonąć wiedzę. A do tego z pewnością potrzebna jest wyprawka. Na nowy rok szkolny są już przygotowane dzieci Jarosława Bieniuka, czym mężczyzna pochwalił się na Instagramie.

Nie da się ukryć, że nie ma chyba popularniejszej i bardziej zżytej gromadki niż pociechy Jarosława Bieniuka. I chociaż wychowywanie dzieci do najłatwiejszych zadań nie należy, mężczyzna w tej roli odnajduje się doskonale:

Wychowanie dzieciaków to ogromne wyzwanie, bo oprócz tego, że trzeba dbać, by były najedzone, miały wyprasowane ubrania, muszę kształtować ich osobowość. A nie zawsze jest na to czas, siły, bo przychodzę zmęczony, mam sporo projektów do ogarnięcia. (…) Bardzo wspierają mnie rodzice, mama z nami mieszka, tata jest blisko, mama Ani też cały czas pomaga… – przyznał Bieniuk w rozmowie z Galą.

O tym, że Bieniuk jest dobrym ojcem wiadomo nie od dziś. Ostatnio na Instagramie opublikował zdjęcie, które chwyta za serce.

Jarosław pozuje do selfie, a za nim jego dzieciaki odwrócone tyłem z widocznymi plecakami. Rodzeństwo trzyma się za rączki. Na zdjęciu oczywiście pojawiła się cała trójka: synowie Szymon oraz Jan i córka Oliwia, która jako starsza siostra prowadzi uroczą gromadkę.

Mężczyzna fotografię podpisał krótkim, ale wymownym opisem:

Jeszcze kilka chwil wakacji ale my już gotowi na powrót do szkoły.

Niemal natychmiast pojawiły się urocze komentarze, wśród których nie zabrakło wspomnienia nieżyjącej już matki dzieci Ani Przybylskiej.

Cudowna Rodzinka ❣ Ania razem z Szefem u góry mają kontrolę nad wszystkim – napisał jeden z komentujących, któremu wtórowali inni.

Prawda, że urocza fotka?

Oliwia Bieniuk w zniszczonych spodniach szaleje na zakupach w stolicy! Urządziła rewię mody na ulicy!

Uradowany Maciej Dowbor dogryza zmordowanemu Jarkowi Bieniukowi: „Bo wiesz Jarek co się mówi?”

Przytuleni do siebie Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski opiekują się słodką córeczką Natalii Siwiec!


Jaroslaw Bieniuk pokazał wyprawkę dzieci do szkoły

Jaroslaw Bieniuk pokazał wyprawkę dzieci do szkoły

Jarosław Bieniuk zabrał dzieci na lody

!!! ZDJECIA PAPARAZZI !!! BRAK ZGODY OSOBY FOTOGRAFOWANEJ NA PUBLIKACJE WIZERUNKU !!! [12][2018-05-27] SOPOT, POLSKA Jaroslaw Bieniuk z dziecmi w Sopocie na rowerach n/z Jaroslaw Bieniuk

Jarosław Bieniuk zabrał dzieci na lody

Jarosław Bieniuk zabrał dzieci na lody

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×