Zagrał Laskę w „Chłopaki nie płaczą” i zniknął. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje Tomasz Bajer?

Jak wygląda Tomasz Bajer, Laska z Chlopaki nie płaczą

Jak wygląda Tomasz Bajer, Laska z Chlopaki nie płaczą

Tomasz Bajer zasłynął rolą Laski w komedii Olafa Lubaszenki Chłopaki nie płaczą. Nie kontynuował kariery. Obecnie ma 43 lata. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Chłopaki nie płaczą to jeden z najbardziej kultowych polskich filmów i aż trudno uwierzyć, ale ma ponad 20 lat. Komedia kryminalna w reżyserii Olafa Lubaszenki to klasyka gatunku. W filmie zagrali wybitni polscy aktorzy, m.in. Cezary Pazura, Maciej Stuhr, Michał Milowicz, Mirosław Zbrojewicz, Anna Mucha, Paweł Nowisz, czy Bohdan Łazuka, ale tez debiutanci, jak Tomasza Bajer, który wcielił się w Laskę, kuzyna Oskara i syna króla sedesów. Monologi w wykonaniu aktora potrafi zacytować każdy fan produkcji. Co robi i jak wygląda odtwórca tej roli?

Jak obecnie wygląda Tomasz Bajer, Laska z filmu Chłopaki nie płaczą?

Jedna z najbardziej kultowych postaci filmu, czyli Laska, była pierwszą z zaledwie dwóch kinowych ról Tomasza Bajera – drugą zagrał w Poranku kojota. Później wystąpił jeszcze w Na Wspólnej i serialu Kosmici. Mimo popularności mężczyzna nie związał swojego życia z aktorstwem. Czym się obecnie zajmuje i jak wygląda?

Tomasz Bajer, kiedy zagrał Laskę, miał 21 lat, a pracę na planie filmowym traktował jako przygodę. Nie planował związywać się na stałe z filmem, a swoje życie widział w Poznaniu. Śmierć Marcina Kołodyńskiego, z którym zagrał w produkcji, jeszcze go od tej pracy odciągnęła.

Mieszkałem w Poznaniu, gdzie studiowałem filozofię. Tam miałem swoje życie, dziewczynę. A wszystkie castingi odbywały się w Warszawie. Po tragicznej śmierci Marcina Kołodyńskiego, z którym się mocno zakolegowałem na planie „Chłopaków…”, nie za bardzo już nawet miałem gdzie się w stolicy zatrzymywać – mówił w rozmowie z Onetem.

Już w czasie studiów Bajer dużo podróżował. Przez jakiś czas mieszkał i pracował w Atlantic City w Stanach Zjednoczonych, a następnie wyjechał do Australii, gdzie zatrudnił się w firmie zajmującej się renowacją drewna i stali. Obecnie na stałe wrócił do Polski i jest współwłaścicielem firmy szkolącej pracowników w dziedzinie bezlakierowego usuwania wgnieceń z karoserii samochodów.

Kilka miesięcy temu Bajer poślubił Julię – to dla niej porzucił emigrację. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z dnia ślubu.

Poznajecie tego Pana? Tomasz Bajer— legenda polskiego kina i syn króla sedesów, czyli Laska z filmu Chłopaki nie płaczą! — napisał na Instagramie właściciel firmy, wynajmującej samochody i zajmującej się renowacją klasyków.

Już na pierwszy rzut oka widać, jak bardzo zmienił się Tomasz Bajer. Rozpoznalibyście w nim Laskę?


Kadr z filmu Chłopaki nie płaczą

Kadr z filmu Chłopaki nie płaczą

Tomasz Bajer w dniu ślubu

Tomasz Bajer w dniu ślubu

Komentarze

  • Gość pisze:

    Użył słów sugerowanych przez komórkę, też tak mogę sprzedać konto za darmo jak się grało się w tym klanie trzeba ugrać raz yyyyyyyyghy i tak było by to było włączasz to było włączasz to było włączasz to było włączasz to było włączasz to było włączasz to było włączasz to było włączasz to było

  • Gość pisze:

    to nie to sikalismy do kotla czarownic a gdzie powazni w kakale ani 1 bo to nie to co myslisz to czekolada wisnia mi to ale byle kasa sie zgadzala powiedz powiedz co cie kreci schabowy z frytkami i to tyle

Najczęściej czytane dziś

×