Tabloid donosi o spotkaniu Toma Cruise’a z córką. Nie widzieli się 10 lat. Tak teraz wygląda 16-letnia Suri

Suri Cruise

Suri Cruise

Tom Cruise 10 lat nie widział się ze swoją córką Suri. Jak teraz wygląda dziewczyna i jak przebiegnie spotkanie? Co donoszą zagraniczne tabloidy?

Suri Cruise przez kilka lat była jednym z popularniejszych dzieci w show-biznesie. Córka Katie Holmes i Toma Cruise’a już od dzieciństwa pewnie pozowała przed obiektywami fotoreporterów, szokując niejedną osobę swoimi modnymi stylizacjami i makijażem.

Wszystko zmieniło się w 2012 r. Rodzice dziewczynki postanowili się rozstać. Przyczyną rodzinnego dramatu miał być kościół scjentologiczny, którego Cruise jest oddanym członkiem. Kate odeszła Toma i uciekła z sekty. Chociaż nigdy byłemu mężowi nie zabraniała kontaktu z córką, podkreślała, że nie ma próbować nawracać dziewczynki.

Tom, od momentu rozstania z dawną małżonką,  nie wiedział się z córką. To już 10 lat. Suri się bardzo zmieniła. Jak teraz wygląda córka Cruise’a?

Tom Cruise i Suri spotkają się po 10 latach?

Katie Holmes sprawowała główną opiekę nad Suri. Zaplanowała ucieczkę z Kościoła Scjentologicznego, aby wyrwać córkę z jego szponów – pomimo faktu, że jej były mąż i ojciec dziecka, Tom Cruise, jest siłą, z którą należy się liczyć w kontrowersyjnej organizacji.

Teraz kiedy wolna od scjentologii Suri wkrótce osiągnie pełnoletność, bliscy członkowie rodziny mówią New Idea, że ​​Tom poszukuje kontaktu z córką, a ona bardzo tego pragnie. Dziewczyna, która w kwietniu kończy 16 lat oraz 59-letni Tom nie widzieli się 10 lat. Co prawda mają regularne rozmowy telefoniczne i wideo, ale to nie jest przecież to samo.

Suri jest naturalnie bardzo ciekawa swojego ojca i błaga Katie, aby pozwoliła jej się z nim spotkać — mówi informator „New Idea”. – Jest to tak sprzeczne z każdym instynktem Katie, że wzbrania się powiedzieć tak. W rzeczywistości Suri jest wystarczająco dorosła, by podejmować własne decyzje.

Źródło mówi, że żaden sędzia sądu rodzinnego w USA nie odrzuciłby prośby, gdyby Suri wyraziła chęć spotkania z ojcem, i wziąłby pod uwagę jej wiek, wydając zgodę na spotkanie z ojcem, pod warunkiem, że nie przerodziłoby się to w walkę o opiekę.

Oczywiście, Katie nigdy nie chciałaby, aby dojść do punktu, w którym Suri musi stanąć przed sędzią, aby uzyskać to, czego chce… Ma tylko obawy, jak każda matka – mówi źródło.

Jedna z przyjaciółek wyjaśnia, że ​​mieszkająca w Nowym Jorku Katie, może ma powody do niepokoju, ponieważ Tom jest tak samo zakorzeniony w swojej religii, jak wtedy, gdy w 2006 roku urodziła się Suri.

Był w Europie, kręcąc [Mission: Impossible 7], ale wkrótce wróci do Stanów i jest bardzo chętny, aby dotrzymać obietnicy zobaczenia się z Suri – mówi źródło, zauważając, że Suri nie może się doczekać, aby spędzić czas z tatą na żywo.

Spotkanie prawdopodobnie odbędzie się w rodzinnym mieście Toma, Clearwater na Florydzie. Tam znajduje się również globalna siedziba scjentologów.

Nie jest wykluczone, że Tom chciałby, aby jego córka tylko go odwiedziła, ale Katie powinna się martwić, jeśli Suri wyląduje w Clearwater – wyjaśnia źródło, które twierdzi, że kontrowersyjny kościół może próbować zachęcić ją do przyłączenia się – Mogą obiecać jej świat u stóp za powrót do kościoła.

Inna przyjaciółka bliska Katie jest spokojna:

Musisz przyznać Suri, że jest mądrym dzieckiem i widziała, jak jej matka przechodzi przez piekło po wygnaniu z kościoła. Suri po prostu chce zobaczyć swojego tatę i podjąć decyzję w tej sprawie.

Dzięki życiu w Nowym Jorku Suri, która wydaje się skazana na życie w świetle reflektorów, nie byłaby zainteresowana spędzaniem czasu w Clearwater na dłużej.

Wszyscy jej przyjaciele są w Nowym Jorku, a ona kocha swoje życie pełne spotkań towarzyskich i zajęć tanecznych, a także lubi swoją szkołę – podkreśla informator – Obawy Katie są słuszne, ale Suri jest w każdym calu nowojorczykiem – nawet jej tata nie jest w stanie tego z niej wykorzenić.

Do spotkania dojdzie już wkrótce, wszyscy liczą na to, że nie będzie wielkim rozczarowaniem. Poniżej najnowsze zdjęcia nastolatki. Zobaczcie, jak się zmieniła.


Suri Cruise 2012 r.

Suri Cruise 2012 r.

Suri Cruise - stylizacja

Suri Cruise - stylizacja

Suri Cruise w dzieciństwie

Suri Cruise w dzieciństwie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×