Szukaj

Natalia Kukulska potraktowała Pikeja jak największego VIP-a! Dostał od niej ekstra prezent

Natalia Kukulska i Pikej

Natalia Kukulska i Pikej

Natalia Kukulska wystąpiła podczas koncertu Życia mała garść. Podczas wydarzenia pojawiły się ważne osoby w życiu artystki - w tym m.in. jej brat Piotr. Zobacz jak obecnie wyglądają ich relacje. 

Natalia Kukulska przed laty nie mogła dogadać się z Piotrem Kukulskim, jednak wygląda na to, że dawne nieporozumienia to już przeszłość. Obecnie rodzeństwo ma bardzo dobry kontakt. Właśnie dlatego Pikej pojawił się na koncercie Życia mała garść. 

Mimo że kolorowa prasa jeszcze do niedawna sugerowała, że muzycy podczas wydarzenia wystąpią razem na scenie, tak jednak się nie stało. Piotr został jednak przyjęty w najlepszy możliwy sposób. Dostał nawet specjalny identyfikator, który pozwolił mu wejść za kulisy:

Przygotowała nawet dla brata i jego ukochanej specjalne identyfikatory, które zapewniały im wejście za kulisy i dostęp do wszystkiego. Piotr docenił gest siostry – czytamy w tygodniku Życie na gorąco.

Czy to oznacza koniec rodzinnych waśni? Piosenkarka, która znana jest z tego, że bardzo chroni życie prywatne, nie chciała komentować tych doniesień:

Nasze relacje są inne niż wcześniej, ale nie chcę mówić o tym publicznie. To nasza sprawa – podkreślała artystka w rozmowie z tygodnikiem.

Wiadomo również, że muzycy raczej nie nagrają wspólnej piosenki, o czym przekonywała jakiś czas temu Kukulska w rozmowie z naszą reporterką:

Nigdy moimi wyborami artystycznymi nie kierowało czy coś jest związane z moją rodziną czy nie, tak było od lat. W związku z tym moimi decyzjami kieruje tylko jakaś część artystyczna. Tutaj, wydaje mi się, jesteśmy na dwóch różnych biegunach – skwitowała Natalia.

Najważniejsze, jednak że ich kontakt znacznie się poprawił.

Zobacz: Natalię Kukulska rozbiera duma! Syn gwiazdy rozpoczyna studia w Londynie! Jaki kierunek wybrał?

Zobacz: Natalia Kukulska uczciła rocznicę urodzin ojca. Jej wpis wzrusza, podobnie jak nieznane zdjęcia Jarosława Kukulskiego

Zobacz: Syn Natalii Kukulskiej rozpoczyna dorosłe życie za granicą! Czy gwiazda jest gotowa na aż taką rewolucję?


Natalia Kukulska, Piotr Kukulski Pikej i Michał Dąbrówka – 2002 rok

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski Pikej i Michał Dąbrówka – 2002 rok

Natalia Kukulska i Pikej na pogrzebie Jarosława Kukulskiego

Natalia Kukulska i Pikej na pogrzebie Jarosława Kukulskiego

Pikej pokazał dziewczynę! Z kim umawia się brat Natalii Kukulskiej?

Pikej pokazał dziewczynę! Z kim umawia się brat Natalii Kukulskiej?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×