Dlaczego William i Harry się nie dogadują? Problemy zaczęły sią na długo przed tym, zanim pojawiła się Meghan

Książę William i książę Harry

Książę William i książę Harry

Książę William i książę Harry żyją w konflikcie. Bracia od dawna nie mogą się dogadać. Kolorowa prasa spekulowała, że problemy pojawiły się przez Meghan Markle. Wszystko miało zacząć się jednak dużo wcześniej. 

Książę William i książę Harry od chwili narodzin żyją na tak zwanym świeczniku. Po wielu latach młodszy z braci podjął decyzję o tym, aby zrezygnować z pracy na rzecz monarchii. Razem z żoną postanowili spakować walizki i zacząć życie od nowa z dala od rodu Windsorów. Na stałe zamieszkali w USA, gdzie odnaleźli spokój i szczęście. Tam też wychowują dwoje swoich dzieci. Ich synek Archie ma już 3 lata, a córeczka Lilibet niedawno świętowała pierwsze urodziny.

Małżonkowie na początku miesiąca po raz pierwszy po ponad dwóch latach pojawili się razem w Wielkiej Brytanii. Wszystko to zrobili dla królowej Elżbiety II, która świętowała 70-lecie panowania. Tutaj też zorganizowali przyjęcie z okazji pierwszych urodzin córeczki, na którym nie pojawił się William z żoną i troje ich dzieci.

Jak wyglądały relacje Williama i Harry’ego?

Książę Harry dopiero po roku od wyjazdu z Londynu udzielił historycznego wywiadu. Razem z Meghan opowiedzieli Oprah Winfrey, co tak naprawdę skłoniło ich do wyjazdu. Okazało się, że ich relacje z członkami rodziny nie należały do najlepszych. Książę Sussexu od dawna już nie rozmawiał z ojcem, który nie odbierał telefonów, ale też z bratem. Przyznał, że naprawa tych więzi jest dla niego priorytetem.

Kolorowa brytyjska prasa cały czas spekuluje na temat zwaśnionych braci, a podobno szczególną uwagę do tego by znaleźli nić porozumienia, przykłada Kate. Okazuje się jednak, że, to jak się zachowują, nie jest efektem chwili. Bracia już w dzieciństwie mieli niezbyt dobrze się ze sobą dogadywać.

Mimo że na to wyglądali, chłopcy nigdy nie dogadywali się zbyt dobrze. Siadali razem do wywiadów telewizyjnych na temat ich wspólnych spraw, żartując ze sobą, ale nigdy nie byli bardzo dobrymi przyjaciółmi – mówi dla The Mirror królewska biografka Ingrid Seward.

Dodała również, że jak na razie wysiłki Kate spełzły na niczym, a William stracił już całą nadzieję.

Kate przeszła długą drogę, aby zachęcić ich do naprawienia relacji i chociaż William zawsze troszczył się o Harry’ego, w tej chwili czuje, że nic więcej nie może zrobić.

Wygląda na to, że synowie następcy tronu nie mogą się ze sobą dogadać, a problemy, które ich dzielą, nie znalazły rozwiązania.


Ślub księcia Karola i Camilli

Ślub księcia Karola i Camilli

książę Harry i książę William

książę Harry i książę William

książę Harry i książę William

książę Harry i książę William

Komentarze

 • Gość pisze:

  Kłótnie między rodzeństwem to jest zupełnie naturalna sprawa. Wiele razem przeszli i do tej pory trzymali się razem. Braterską czy siostrzaną miłość nie jest łatwo zniszczyć, aleta kłamliwa jędza – meganica, dała radę ze swoją rodziną i rodzinę męża też systematycznie niszczy.

 • GośćjanP pisze:

  Harry lekkoduch. William inteligencja zaduma klasą

  • Gość pisze:

   lekkoduch to jest mało powiedziane. hazz ma żal do całego świata, rozsadza go gniew, a do tego jest półgłówkiem – a to jest mieszanka wybuchowa niestety.

 • Gość pisze:

  Harry jest subtelnym mężczyzną, a William bardzo przebojowym. Przede wszystkim ogromny wpływ na Ich relacje miała ta trzecia, która od zawsze była akceptowana przez ojca i babkę.

  • Gość pisze:

   hazz sybtelny??? hahahaha to dlatego biegał na golasa po LA, albo imprezował w mundurze nazisty, albo wdawał się w bójki w pubach, albo fałszował wyniki testów w szkołach…..

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×