Szukaj

Kate z nietęgą miną przyłapana przez paparazzi po wywiadzie Meghan i Harry’ego. Reakcja księżnej mówi więcej niż tysiąc słów

Księżna Kate

Księżna Kate

Meghan i Harry udzielili wywiadu Oprah Winfery. Rozmowa wstrząsnęła światem. Sussexowie zdradzili kilka bardzo kłopotliwych faktów z życia w Pałacu. Jak na te rewelacje zareagowały Kate i Camilla?

Meghan i Harry udzielili wywiadu Oprah Winfrey. Rozmowa została wyemitowana 7 marca w niedzielę w telewizji CBS. Małżonkowie ujawnili niektóre sekrety z życia prywatnego. Brytyjska prasa pisze o bombach, które wypuścili w kierunku rodziny królewskiej.

Między innymi Harry mówił, że rasizm był jednym z głównych powodów tego, dlaczego on i Meghan zdecydowali się opuścić Wielką Brytanię, a jeden z członków rodziny miał się go pytać, o kolor skóry Archiego, kiedy okazało się, że na świecie pojawi się pierwsze dziecko pary. Stwierdził także, że czuł się więźniem w systemie, w którym żył, a jego ojciec i William także są w klatce, z której nie mogą się wyrwać. Zdradzili także, że spodziewają się córeczki.

Są już pierwsze raporty z Wysp Brytyjskich, jak na rewolucyjny wywiad zareagowały Kate i Camilla.

Jak na wywiad Meghan i Harry’ego u Oprah zareagowały Kate i Camilla?

Członkowie rodziny królewskiej przygotowywali się cały poniedziałek do obejrzenia rewolucyjnego wywiadu Harry’ego i Meghan, który został wyemitowany w poniedziałek wieczorem w ITV, prawie dobę po premierze w CBS.

Prasa donosi, że księżna Kate i księżna Camilla, miały ponure miny, gdy widziano je, jak przemieszczają się po Londynie. Nic dziwnego, że panie są niepocieszone, bo oskarżenia, jakie padły w rozmowie z amerykańską gwiazdą telewizji, mocno uderzyły w rodzinę. Mimo że Harry ważył słowa, to jednak pewne zarzuty, które się pojawiły, na pewno były bolesne dla Karola i Williama.

Książę i księżna Cambridge nie odpowiedzieli formalnie na wywiad, zamiast tego jedyne opublikowali dwa posty na ich oficjalnej stronie na Instagramie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet i Dnia Wspólnoty Narodów.

Przypomnijmy, że Meghan wyznała w rozmowie, że Kate doprowadziła ją do płaczu tuż przed ślubem, i mimo iż przyznała, że żona Williama ja przeprosiła i wzięła winę za incydent na siebie, pozostał niesmak. Przykre musiały być także słowa na temat tego, że do pewnego czasu Karol nie rozmawiał z młodszym synem.

Z pewnością nie bez znaczenia były także słowa Meghan o tym, że na początku wszyscy ją przyjęli serdecznie, a wszystko zmieniło się po tym, jak świetnie poradziła sobie podczas oficjalnej wizyty w Australii i po tym, jak okazało się, że jest w ciąży.


Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Meghan Markle i księżna Kate jak najlepsze przyjaciółki podczas Wimbledonu

Meghan Markle i księżna Kate jak najlepsze przyjaciółki podczas Wimbledonu

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Dwie mimozy. Ludzie już chyba zapomnieli że Kamila była kochanką Karola jak był żonaty. A zacięta Kate wszystko zniesie no bo przecież kiedyś będzie królową. Przecież ona o rok opóźnila pójście na studia żeby być na tym samym roku co William i go upolować. A potem znosiła wiele upokorzeń aż w końcu jej się oświadczył bo co miał zrobić??? Była taka zdeterminowana, że nadaje się do tej rodzinki. Wszystko zniesie z kamienną twarzą

 • Gość pisze:

  Pogonić tą wyrafinowaną Megan, niech zacznie pracować jak większość kobieto przestanie mącić w rodzinie. Były mąż ma rację, straszna i wyrafinowana …

 • Gość pisze:

  Co z tego, ze się zastanawiali jaki kolor skory dziecko będzie miało.To jest zrozumiałe.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×