Szukaj

Tak mieszkała Dorota Szelągowska zanim została gwiazdą. O luksusach mogła jedynie pomarzyć

Dorota Szelągowska jak mieszkała

Dorota Szelągowska jak mieszkała

Dorota Szelągowska postanowiła ujawnić dramatyczne fakty ze swojej przeszłości. Gwiazda TVN-u wychowała się w skrajnej biedzie, mieszkała ze swoją matką w domu bez ogrzewania. Gdy urodziła pierwsze dziecko nie miała pieniędzy na pampersy.

Dorota Szelągowska jest obecnie jedną z największych gwiazd TVN-u, jej pracę i talent docenili niedawno widzowie przyznając jej pierwszą TeleKamerę w kategorii Osobowość telewizyjna. Wszystkie programy z jej udziałem biją rekordy oglądalności, a ona sama sukcesywnie wdraża w życie swoje kolejne szalone projekty. Bez wątpienia życie byłej menadżerki Paulli odmieniło się diametralnie, bo jak sama wspomniała w Twoim Stylu – wcześniej o takich luksusach mogła tylko pomarzyć. Córka Katarzyny Grocholi pierwszy raz z wielką szczerością opowiedziała, jak wyglądało jej żyła zanim została sławna.

Dorota Szelągowska żyła w biedzie

38-letnia projektantka udzieliła wstrząsającego wywiadu, w którym wyjawiła swój życiowy dramat. Okazuje się, że mała Dorotka dorastała w wielkiej biedzie. Jej relacje z matką nie należały do wzorowych. Od najmłodszych lat Szelągowska mieszkała z Grocholą w małym domku bez ogrzewania. Na podłodze nie było perskich dywanów, o luksusach mogła jedynie pomarzyć:

Wychowywałam się w biedzie. Miałyśmy z mamą domek bez ogrzewania, na betonowej podłodze leżała licha wykładzina, taka, jakiej używa się podczas remontów. Nie mam pojęcia, jak udawało się mamie wiązać koniec z końcem – powiedziała Dorota.

Słynna dekoratorka wnętrz wyjawiła również, że swój wielki medialny sukces zawdzięcza wyłącznie sobie. Nikt nigdy nie pomógł jej w karierze i drodze do popularności. Sama ciężką pracą doszła do szczytu sławy. Obecnie żyje w luksusie, nie ukrywa, że zarabia sporo:

 Zarabiam dobrze, ale nie zatracam się w luksusie. Nie oderwałam się od ziemi – zdradziła Dorota.

Dorota Szelągowska nie miała pieniędzy na wyprawkę dla dziecka

Szelągowska borykała się także z wielkimi problemami podczas swojego pierwszego macierzyństwa. Projektantka zdradziła w wywiadzie, że jej pierwszy poród przyniósł mnóstwo kłopotów. Choć byłą szczęśliwą matką, miała ogromne problemy finansowe. Aż trudno sobie wyobrazić, ale popularna dziś gwiazda TVN-u nie miała środków na podstawowe zakupy, nie była wstanie kupić dla dziecka pampersów:

Kiedy urodziłam pierwsze dziecko, nie było mnie stać na pampersy. Pamiętam tamte lata. Wiem, jak trzeba się nagimnastykować, żeby przeżyć miesiąc za mniej niż średnią krajową – wyjawiła Dorota.

Obecnie Szelągowska jest świetnie prosperującą marką, z całą pewnością jej drugi synek na brak rarytasów oraz zagranicznych drogich pampersów nie narzeka.

Znaliście trudną historię Doroty?

Zobacz: Dorota Szelągowska w katolickim tygodniku poruszyła temat swojej głębokiej wiary. Jak się czuje jako rozwódka?

Zobacz: Dorota Szelągowska pochwaliła się swoim nowym luksusowym gniazdkiem! Właśnie odebrała klucze!

Zobacz: Dorota Szelągowska zaskoczyła fryzurą! Takiego szaleństwa na jej głowie jeszcze nie widzieliście!


Dorota Szelągowska w 2004 roku

Dorota Szelągowska w 2004 roku

Katarzyna Grochola z córką Dorotą Szelągowską

Katarzyna Grochola z córką Dorotą Szelągowską

Dorota Szelągowska w 2013 roku

Dorota Szelągowska w 2013 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×