Jak mieszkają Lewandowscy? Anna pokazała swoje luksusy! O takiej jadalni marzy każda pani domu

Anna Lewandowska dom

Anna Lewandowska dom

Anna Lewandowska pochwaliła się długimi nogami. Chociaż były na pierwszym planie, to nie one najbardziej przyciągnęły uwagę. Internautom rzuciło się w oczy piękne wnętrze mieszkania trenerki. Czyżby pokazała swoją stylową jadalnię? Zobacz, jak mieszkają Lewandowscy. Bajka!

Anna Lewandowska ze sportem związana jest od najmłodszych lat. Żona Roberta Lewandowskiego przez wiele lat ćwiczyła karate, by w ostatnim czasie w pełni poświęcić się budowaniu własnego biznesu, który doceniły już tysiące Polek. Od ponad trzech lat gwiazda swoim zachowaniem inspiruje wielu do zmian nawyków żywieniowych i dbania o własną sylwetkę.

Nic więc dziwnego, że Lewandowska pochwalić się może idealną figurą, w której nie tylko wyróżnia ją płaski, umięśniony brzuch, ale także długie i zgrabne nogi. Niedawno właśnie nimi trenerka pochwaliła się w sieci, zwracając uwagę swoich obserwujących na odpowiednią pielęgnację:

Kokos – król naturalnej pielęgnacji. Dzisiejszy post przygotowałam o pielęgnacji ciała „z miłością do kokosa”. Dzięki ogromnej ilości publikacji naukowych wiemy, że nierafinowany olej kokosowy, to uniwersalny kosmetyk o tysiącach zastosowań.

Anna Lewandowska pokazała jadalnię

Chociaż to długie nogi Ani były na pierwszym planie, bardziej niż one uwagę przyciągnęło stylowe wnętrze. Zdjęcie zostało zrobione w jasnym pomieszczeniu, które przez otwarte drzwi zdradza, co znajduje się w pokoju obok, najprawdopodobniej jest to jadalnia, na co wskazuje długi stół stojący w centralnym punkcie. Internauci zwrócili uwagę na świetny gust Lewandowskiej:

  • Bardzo gustownie mieszkanie. Podoba mi się taki styl – napisała jedna z fanek.
  • Jeśli tak mieszkacie, to macie pięknie tam – dodała druga.

W zaprezentowanym na fotografii pomieszczeniu oprócz drewnianego stołu znajdują się dopasowane do niego krzesła, wśród których znajdziemy również krzesełko do karmienia małego dziecka. Na ścianach powieszone zostały obrazy, które zdecydowanie ożywiają biało-brązowe wnętrze. Kropką nad i całego wystroju są z pewnością drewniane, okrągłe klosze z dużymi szparami.

Jak myślicie, czy tak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy? Nie wykluczone, że zdjęcie powstało w apartamencie wynajętym na potrzeby sesji zdjęciowej.

View this post on Instagram

Good morning???????? Kokos – król naturalnej pielęgnacji. Dzisiejszy post przygotowałam o pielęgnacji ciała "z miłością do kokosa♥️" Dzięki ogromnej ilości publikacji naukowych wiemy, że nierafinowany olej kokosowy, to uniwersalny kosmetyk o tysiącach zastosowań ➡️ Na www.hpba.pl przepisy na: ➡️Maselko do ciała,➡️ peeling do ust, ➡️NATURALNY BALSAM NA ROZSTĘPY, ➡️Pasta do zębów, ➡️ olejek aromaterapeutyczny na przeziębienie DAJCIE ZNAĆ W KOMENTARZACH ???? _____________________________ Coconut – the Uncrowned King of Natural Skin Care???? I’ve read hundreds, if not thousands, of publications about it, that’s why today I would like to share with you this love and some facts about the ingredients and cosmetic uses which you can obtain from this versatile nut. Www.healthyplanbyann.com???? #annalewandowska #healthyplanbyann #motovation #spa #naturalnekomsetyki

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Zobacz: Anna Lewandowska ma mieszkanie w Warszawie z zabójczym widokiem! Jego wystrój robi jeszcze większe wrażenie

Zobacz: Łazienka Kim Kardashian to jakiś kosmos! Tak dziwnej umywalki jeszcze nie widzieliście! Ale odlot!

Zobacz: Małgorzata Ohme pokazała swój nowy dom! Już z zewnątrz wygląda imponująco!


Anna Lewandowska pokazała mieszkanie

Anna Lewandowska pokazała mieszkanie

Anna Lewandowska – zdjęcie w domu na korytarzu

Anna Lewandowska – zdjęcie w domu na korytarzu

Lewandowscy mają białą kanapę

Lewandowscy mają białą kanapę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×