Król życia pokazał swoje włości. Tak Rafał Grabias mieszka po rozstaniu z Gabrielem. „Wnętrze nieprzeładowane meblami”

Jak mieszka Rafał Grabias?

Jak mieszka Rafał Grabias?

Jak mieszka Rafał Grabias? Król życia pokazał w filmie na YouTube Ciotka na działce, jak urządził apartament po wyprowadzce od swojego byłego partnera, Gabriela Seweryna. Zobaczcie wnętrza.

Program Królowe Życia wylansował wiele nowych osobowości. Przede wszystkim do tego grona zaliczają się Dagmara Kaźmierska, Rafał GrabiasGabriel Seweryn. W trakcie kręcenia show mężczyźni byli parą. Prowadzili nawet swój wspólny biznes odzieżowy w Głogowie. W zeszłym roku opuścili szeregi formatu, a kilka tygodni później ogłosili rozstanie.

Nie obyło się oczywiście bez wielkiego skandalu. Gabriel spotyka się obecnie z mężczyzną, którego oskarżał o stalking. Jest to dość skomplikowana historia:

Jest to trochę zagmatwane, ponieważ były różne sytuacje. Mnie też karmił takimi rzeczami. Ja jestem teraz sam i cieszę się wolnością. Jestem spełniony, mam swoje rośliny i po prostu żyje – wyznał Rafał w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

37-latek dodał również, że z byłym partnerem łączą go raczej chłodne relacje. Po rozstaniu znalazł czas na powrót do swojej pasji, jaką jest ogrodnictwo:

Bardzo dużo się zmieniło. W zasadzie cały przewrót, bo to nie tylko rozstanie, ale też trzeba było sobie uporządkować swoje życie zawodowe. Ta energia i ten blask właśnie wynika z faktu, że znalazłem w końcu swoją drogę. Ja robię teraz nowy projekt, Ciotka na działce, jestem przeszczęśliwy, bo wróciłem do swojej starej miłości, czyli rośliny, tarasy, balkony – wszystko należy do mnie – zapewnił.

Jak mieszka Rafał Grabias?

Król życia nie rzuca słów na wiatr. W maju tego roku założył kanał w serwisie YouTube, na którym prowadzi cykl Ciotka na działce. Pokazuje tam, jak z nieatrakcyjnej działki, zrobił rajski ogród. Dzieli się poradami, a przy tym rzuca coachingowymi tekstami:

Pamiętajcie, że upór i dążenie do celu najpierw. Na końcu jest sukces. Także nie poddawajcie się.

W najnowszym filmie Rafał Grabias pokazał, jak mieszka. Zapowiedział, że od teraz, ze względu na porę roku, będzie częściej pokazywał się w swoim gniazdku. W poradnikach wideo skupi się na roślinach domowych oraz aranżacji wnętrz.

Na co dzień Grabias mieszka w kawalerce w starej, zabytkowej kamienicy w centrum Warszawy. Po wejściu do przedpokoju oczom ukazuje się duża biała szafa. Znajduje się tam również przejście do łazienki oraz salonu, przez który można wejść do kuchni. Wnętrza utrzymane są w jasnej kolorystce. Widać, że mieszkanie niedawno przeszło gruntowny remont.

Gwiazdor pochwalił się dwoma porcelanowymi pieskami, które siedzą przy stoliku na przedpokoju. Przy samym wejściu na Rafała czeka sporych rozmiarów walizka, która jest przygotowana w razie „nagłego wyjazdu”. Wnętrze zdobią kwiaty oraz przeróżne obrazy na ścianach. Całość wygląda dość minimalistycznie, co spodobało się jego widzom:

  • Stylowo i z gustem. Bardzo mi się podoba, bo przestrzennie, tak jak i ja lubię.
  • Bardzo przyjemne mieszkanie, nieprzeładowane meblami, ładna sztuka na ścianach.

Rafał nie oprowadził internautów po swojej łazience, bo uznał, że „jest to banalne”. Poinformował również, że nie ma telewizora, ale za to ma mnóstwo książek oraz katalogów z roślinami.

Zobaczcie, jak mieszka Rafał Grabias.


Rafał Grabias pokazuje wnętrze mieszkania

Rafał Grabias pokazuje wnętrze mieszkania

Rafał Grabias pokazuje wnętrze mieszkania

Rafał Grabias pokazuje wnętrze mieszkania

Rafał Grabias pokazuje wnętrze mieszkania

Rafał Grabias pokazuje wnętrze mieszkania

Komentarze