Szukaj

Jak mieszka Rafał Brzozowski? Ciemne kolory i pełno nagród. Elegancki salon z pianinem robi wrażenie

Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski jest reprezentantem naszego kraju na Eurowizję 2021. To dla niego wielkie wyróżnienie i jednocześnie spełnienie jednego z marzeń. Sprawdziliśmy, jak mieszka. 

Rafał Brzozowski pochodzi z Nowego Dworu Mazowieckiego, jednak od lat jest związany prywatnie i zawodowo z Warszawą, w której obecnie mieszka. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego, gdzie zdobył wykształcenie nauczyciela wychowania fizycznego. W przeszłości trenował zapasy i miał szansę na karierę sportową. Podczas Akademickich Mistrzostw Polski w zapasach, które odbyły się w 2006 roku, zdobył brązowy medal.

Brzozowski od najmłodszych lat marzył o tym, aby występować na estradzie. W 2002 roku poczynił w tym kierunku pierwsze kroki – zgłosił się do programu Szansa na sukces, w którym zdobył wyróżnienie. W tym czasie występował z Marcinem Kiljanem w zespole K. Martin. Rok później przeniósł się do grupy Emigranci, jednak i tam długo nie zabawił.

Jesienią 2011 po raz kolejny postanowił spróbować swoich sił w rywalizacji o miejsce w show-biznesie. Udział w The Voice of Poland był dla niego ogromną szansą. Trafił do grupy Andrzeja Piasecznego, jednak odpadł przed finałem. Mimo to wydał dwa single: Nie mam nic oraz Na dobre masz zawsze mnie. Rok później wydał utwór Tak blisko, który stał się hitem. Od tamtego momentu jego kariera ruszyła z kopyta, a on niemal za każde wystąpienie otrzymywał nagrody.

Rafał Brzozowski będzie reprezentować Polskę podczas konkursu Eurowizji 2021 z piosenką The ride. Wszystko za sprawą popularnością, jaką zyskał w roli prowadzącego Koło fortuny oraz Jaka to melodia? Sprawdziliśmy, gdzie spędza czas po pracy. Choć publikuje niewiele zdjęć ze swojego stylowego mieszkania, od razu widać, że to prawdziwe męskie królestwo.

Jak mieszka Rafał Brzozowski?

Rafał Brzozowski jest jedną z gwiazd wylansowanych przez Telewizję Polską. Od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością, dzięki roli prowadzącego Koła fortuny oraz popularnego show Jaka to melodia? W krótkim czasie podbił serca widzów, którym na Instagramie pokazuje, jak wygląda nie tylko jego życie zawodowe, ale i prywatne.

Brzozowski w 2017 roku zaprosił do swojego mieszkania Omenę Mensah i pokazał jej każdy zakamarek swojego piętrowego mieszkania. Od tego momentu minęło sporo czasu, a on wprowadził we wnętrzach kilka zmian.

Nie da się nie zauważyć, że częścią życia prowadzącego jest muzyka, której poświęca każdą wolną chwilę. W mieszkaniu wyznaczył więc część, w której może grać na fortepianie i słuchać ulubionej muzyki. W tym pomieszczeniu dominuje czerń i szarości. Na jednej ze ścian zawieszone jest jego zdjęcie oraz certyfikat potwierdzający, że utwór Tak blisko pokrył się platyną.

Jak mieszka Rafał Brzozowski?

Jak mieszka Rafał Brzozowski?

Rafał w wieku 10 lat rozpoczął naukę gry na pianinie i na gitarze. To na tym drugim instrumencie przygrywał, wykonując utwór Tak blisko, którym przywitał się ze społecznością TikToka.

Prowadzący Jaka to melodia? jest właścicielem suczki o imieniu Tola, którą pieszczotliwie nazywa pieskiem warszawskim. Sporadycznie publikuje jej zdjęcia na Instagramie.

W salonie, w którym również wisi certyfikat potwierdzający bezapelacyjny sukces jednej z jego płyt, muzyk spędza dużo wolnego czasu. Tuż obok dużego telewizora ustawił stolik, przy którym odpoczywa lub poświęca czas na codzienną pielęgnację włosów.

Można zauważyć, że Rafał z uwagą śledzi trendy panujące we wnętrzarstwie i w swoim mieszkaniu wykorzystał jedno z najpopularniejszych połączeń, jakim jest zestawienie bieli ścian z drewnianymi meblami, które ozdabiają czarne lub białe bibeloty.

Jak mieszka Rafał Brzozowski?

Jak mieszka Rafał Brzozowski?

Waszym zdaniem, jakie szanse na zwycięstwo na Eurowizji 2021 ma Rafał Brzozowski?


Jak mieszka Rafał Brzozowski?

Jak mieszka Rafał Brzozowski?

Jak mieszka Rafał Brzozowski?

Jak mieszka Rafał Brzozowski?

Jak mieszka Rafał Brzozowski?

Jak mieszka Rafał Brzozowski?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×