Quebonafide urządził sobie luksusowe gniazdko. Jego dom to prawdziwa rezydencja

Jak mieszka Quebonafide?

Jak mieszka Quebonafide?

Quebonafide pokazał swoją willę. Raper pochwalił się, jak mieszka. Wnętrza jego domu robią ogromne wrażenie. Jest bardzo stylowo i bardzo przytulnie.

Quebonafide to raper, który może się pochwalić licznymi sukcesami. Jego piosenki cieszą się uznaniem wśród fanów, dlatego jego płyty należą do jednych z najlepiej sprzedających w tym nurcie muzycznym. Największą popularnością cieszył się album Soma 0,5 g, który nagrał z Taco Hemingwayem, a ten sukces powtórzyła także jego solowa płyta Egzotyka. Obydwa krążki rozeszły się w nakładzie ponad 150 tys. egzemplarzy. W ostatnich latach jego publikacje regularnie pokrywały się złotem czy platyną, a nawet osiągały status diamentowych.

Po wielkich sukcesach Kuba Grabowski (bo tak się nazywa naprawdę) postanowił nagle zniknąć z show-biznesu. Usunął się w cień, w czym zdecydowanie pomogła mu pandemia i wprowadzone obostrzenia. Długo nie pojawiał się też w social mediach. Rzadko dodawał kolejne posty, a jego konto zyskało status prywatnego. To wszystko miało mu pomóc w pracy nad nową płytą.

Quebo po swoim wielkim powrocie zaskoczył także drastyczną zmianą wizerunku. Zniknęły jego tatuaże i fantazyjna fryzura. Wszystko to jednak okazało się tylko chwilową zmianą na potrzeby promocji albumu.  Na początku tego roku muzyk znowu wrócił na scenę muzyczną, a każda z nowych piosenek bije rekordy wyświetleń na YouTube.

Jak mieszka Quebonafide? Raper ma prawdziwą rezydencję

Artysta po swoim zniknięciu nie tylko wydał nowy krążek Romantic Psycho, ale także znowu pojawił się na Instagramie. To właśnie tam cały czas pokazuje, co aktualnie u niego słychać. Dzięki dodawanym przez niego zdjęciom i filmikom możemy także podejrzeć, jak mieszka, a zdecydowanie ma się czym pochwalić. Jego dom to prawdziwa rezydencja.

Raper może się pochwalić sporych rozmiarów salonem. To typowo męski wystrój, w którym nie brakuje nowoczesnych elementów. Na podłodze widzimy drewno, a ściany i sufity są w ciemniejszych kolorach. Salon to otwarta przestrzeń łącząca ze sobą kuchnię i jadalnię. W zabudowie z widzimy dwa piekarniki, naprzeciw których znajduje się sporych rozmiarów wyspa, która służy również jako barek wyposażony w wysokie hokery.

W pokoju dziennym znajduje się także sporo zieleni, która zdecydowanie ociepla wnętrze. Nie brakuje palm sięgających sufitu, oraz innych roślin doniczkowych. Za ogromnymi oknami widać także pięknie zagospodarowany ogród.

W wystroju nie brakuje także typowo męskich gadżetów. Quebo jest właścicielem ogromnego telewizora, na których chętnie ogląda mecze. W jego domu znajdzie się także ciekawych lamp, oraz neonów z kultowymi napisami i grafikami. Raper może się pochwalić również pokaźnych rozmiarów biblioteką. Regał z książkami, który znajduje się w jego salonie, sięga od podłogi aż do samego sufitu i pomieści mnóstwo pozycji.

W naszej galerii możecie zobaczyć sporo zdjęć z domu Quebonafide. Trzeba przyznać, że pięknie się urządził.


Jak mieszka Quebonafide

Jak mieszka Quebonafide

Jak mieszka Quebonafide
Jak mieszka Quebonafide

Jak mieszka Quebonafide

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×