Tak mieszka Michał Piróg. Przestronne wnętrza pełne orientalnych akcentów. Jest bardzo przytulnie

Jak mieszka Michał Piróg?

Jak mieszka Michał Piróg?

Michał Piróg nie może narzekać na brak zajęć. Choć uwielbia podróżować, cieszy go także czas spędzony w domu. Eleganckie wnętrza pełne orientalnych dodatków robią wrażenie.

Michał Piróg po raz pierwszy pojawił się w mediach w 2007 roku. Został wówczas jednym z jurorów nowego tanecznego show TVN – You Can Dance – Po prostu tańcz. Mimo że program cieszył się sporą popularnością, producenci zrezygnowali z realizacji 10. edycji. Choreograf jednak nie zniknął na długo z mediów. Krótko po tym został współprowadzącym programu Top Model, dzięki któremu zdobył największą popularność.

Jak mieszka Michał Piróg?

Michał Piróg posiada mieszkanie o powierzchni 80 metrów kwadratowych w kamienicy w centrum Warszawy. Wystrój wnętrz zaprojektował praktycznie sam. Do środka prowadzą wielkie, dwuskrzydłowe kremowe drzwi. Po przekroczeniu progu oczom ukazuje się niewielki, otwarty korytarz, który prowadzi do przestronnego salonu.

Mieszkanie jest utrzymane w bieli, odcieniach brązu, beżu i czerwieni.  Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że jest tu bardzo przytulnie i elegancko. Na wprost drzwi wejściowych znajduje się ciemnobrązowa komoda, która pochodzi z Chin, a zdobią ją bibeloty pochodzące z Indii. Mimo niewielkiej powierzchni zastosowano tu niezwykle praktyczne rozwiązanie, jakim jest olbrzymia trzydrzwiowa szafa, która pochowa niezliczoną ilość ubrań.

Michał Piróg - salon

Michał Piróg – Fragment odcinka Jak mieszkają gwiazdy

W salonie jest zaledwie jedno okno, które słabo doświetla mieszkanie, jednak Michał znalazł na to sposób. W kilku miejscach na suficie, zarówno w korytarzu, jak i salonie, rozmieścił punktowe lampy, które doświetlają pomieszczenia. Dodatkowo na wprost okna, na szafie, umieszczone zostało lustro, które odbija światło słoneczne.

Niewielki salon składa się z części wypoczynkowej i jadalnianej. Przestronny szary narożnik niejako wydziela początek salonu. Tuż obok niego mieści się okrągły ciemnobrązowy stolik kawowy, ustawiony na wzorzystym czerwonym dywanie.

Michał Piróg bardzo lubi sztukę, dlatego w jego mieszkaniu nie mogło zabraknąć obrazów, które są dobrane kolorystycznie pod wystrój wnętrz. Autorką większości jest Agata Rogalska-Topa. Malunki współgrają kolorystycznie z dywanami i ozdobami, które znajdują się w salonie.

Michał Piróg

Michał Piróg – salon

W części jadalnianej znajduje się masywny, brązowy stół, który doskonale komponuje się z komodą i szafką w drugiej części pomieszczenia. Przy stole stoją piękne, rzeźbione krzesła, które zostały sprowadzone z Indii. Tuż za rogiem ściany znajduje się kolejne pomieszczenie, służące jako pokój gościnny. Tam również znajduje się mnóstwo książek, które zajmują niemal każdy kąt mieszkania.

Michał Piróg

Michał Piróg – jadalnia

Kuchnia urządzona jest w zupełnie innym stylu. Białe meble i czarne blaty kontrastują z pozostałą częścią mieszkania. Duże okno doskonale doświetla całe pomieszczenie. Na przestronnym parapecie zawsze znajduje się dużo książek, nie tylko kulinarnych oraz bibelotów pochodzących z różnych zakątków świata.

Michał Piróg

Michał Piróg – Fragment odcinka Jak mieszkają gwiazdy

Do mieszkania przynależy również balkon wychodzący na podwórko kamienicy. Znajdują się na nim wysokie zielone rośliny. Patrząc przez okno, można odnieść wrażenie, jakbyśmy znajdowali się w miejskiej dżungli.

Michał Piróg

Michał Piróg – balkon

Jak podoba Wam się mieszkanie Michała Piróga?


Michał Piróg - salon

Michał Piróg

Michał Piróg

Michał Piróg - salon

Michał Piróg

Michał Piróg - jadalnia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×