Szukaj

Jak mieszka Marcin Mroczek? Bardzo przytulnie i jeszcze bardziej stylowo. Dom aktora robi wrażenie

Jak mieszka Marcin Mroczek?

Jak mieszka Marcin Mroczek?

Marcin Mroczek na planie serialu M jak miłość spędza nawet kilkanaście godzin w ciągu dnia, ale każdą wolną chwilę poświęca swojej rodzinie. Z powodu pandemii koronawirusa stara się z najbliższymi spędzać czas w domu, co pokazuje na Instagramie. Przyjrzeliśmy się, jak mieszka.

Marcin Mroczek jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów serialowych w Polsce. Przez ostatnie 20 lat obserwowaliśmy, jak staje się gwiazdą M jak Miłość. Nie sposób jest wyobrazić sobie, aby mogło w nim zabraknąć ulubionej pary Polaków, którą tworzy Piotr Zduński i Kinga Zduńska, którą gra Katarzyna Cichopek.

Rola w najpopularniejszym serialu TVP przełożyła się na zainteresowanie mediów jego życiem prywatnym. Aktor może pochwalić się piękną żoną i dwojgiem dzieci, z którymi uwielbia spędzać czas. Na jego profilu na Instagramie nie brakuje fotografii z małżonką i synami. Aktor na tyle odnalazł się w roli ojca, że założył nawet oddzielny profil o wdzięcznej nazwie Tata na medal, który poświęcił rodzicielstwu.

Jak mieszka Marcin Mroczek?

Marcin Mroczek wraz z rodziną mieszka w domu w szeregowej zabudowie, który oddalony jest o kilkanaście kilometrów od centrum Warszawy. To idealna lokalizacja, która pozwala rodzinie cieszyć się ciszą i spokojem, a jednocześnie posiada dobre połączenie z resztą miasta i pracą aktora.

Niebywałym atutem posiadania własnego domu jest ogródek, który rodzina państwa Mroczek intensywnie eksploatuje. Zauważyć można, że mimo niewielkich rozmiarów, jest tam dużo zieleni. Dom okalają wysokie krzewy, które dają rodzinie prywatność. W ciepłe letnie dni aktor wraz z żoną chętnie organizował przyjęcia na świeżym powietrzu. Synowie Marcina, Ignacy i Kacper, uwielbiają się tam bawić.

Marcin Mroczek

Marcin Mroczek – ogród

Uwagę zwraca również przestronny taras, który od frontu budynku jest przeszklony. Aktor często podgląda z niego bawiące się na podwórku dzieci.

Marcin Mroczek

Marcin Mroczek – taras

Wnętrze domu aktora urządzone jest nowocześnie i bardzo przytulnie. Biel ścian i posadzek połączono z drewnem w ciepłym odcieniu. Wewnątrz nie brakuje również roślin. W korytarzu prowadzącym do salonu w dużej donicy rośnie pokaźnych rozmiarów kwiat, który ożywia pomieszczenie.

Marcin Mroczek

Marcin Mroczek – korytarz

Kuchnia najczęściej jest królestwem kobiet, jednak Marcin nie stroni od tego miejsca, mimo że nie jest najlepszym kucharzem:

Może nie jestem #masterchef , nawet #masterchefjunior, ale lubię czasem eksperymentować w kuchni i na szybko przygotować coś pysznego.

Nowoczesny design kuchni tylko zachęca do tego, aby spędzać w niej coraz więcej czasu. Urządzona jest zgodnie z najnowszymi trendami. Zabudowa sięga pod sam sufit, dzięki czemu można w niej przechowywać sprzęty, które są niezbędne do nabywania nowych kulinarnych umiejętności. Nie brakuje tutaj również drewnianych akcentów, które tworzą spójną całość z resztą domu.

Marcin Mroczek

Marcin Mroczek – kuchnia

Na Instagramie aktora nie brakuje kadrów z życia codziennego, w tym z zabaw z dziećmi. W pokoju chłopców można znaleźć mnóstwo zabawek i książeczek. Pokój jest bardzo przytulny, nic więc dziwnego, że dzieci chętnie spędzają w nim czas.

Marcin Mroczek

Marcin Mroczek – pokój synów

Podobno dom bez psa, jest tylko zwykłym mieszkaniem. Marcin wraz z żoną są właścicielami uroczego czarnego pomeraniana o imieniu Hugo, który jest dla wszystkich jak kolejny członek rodziny. Nawet on ma już za sobą pierwszy telewizyjny debiut. Można było go zobaczyć w programie Super Pies, który był emitowany na antenie Polsatu. W tym domu każdy ma wydzielony kawałek własnej przestrzeni, nawet Hugo. Piesek doczekał się eleganckiego posłania, które zostało dobrane pod wystrój pozostałych pomieszczeń.

Marcin Mroczek

Marcin Mroczek

Jak podoba Wam się dom Marcina Mroczka?


109254860_288028189148393_4796458581283281437_n

Marcin Mroczek - ogród

Marcin Mroczek

Marcin Mroczek - podwórko

Marcin Mroczek

Marcin Mroczek - taras

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×