Jak mieszka Małgosia Socha? Uwiła swojej rodzinie przepiękne gniazdko!

Jak mieszka Małgorzata Socha

Jak mieszka Małgorzata Socha

Jak mieszka Małgorzata Socha?

Jak wygląda mieszkanie, w którym Małgorzata Socha żyje ze swoją rodziną? Gwiazda nigdy nie wpuściła do środka kamer, ale zdjęcia z jej social mediów wiele wyjawiają. W jakim stylu urządziła wnętrza? Gdzie jest najwięcej kolorów? Zobaczcie sami. Uwiła przepiękne gniazdko dla swoich dzieci i ukochanego!

Nie jest żadną tajemnicą, że domy gwiazd zwykle stanowią małe dzieła sztuki. Znani i lubiani lubią luksus, a luksus lubi ich – marmurowe blaty, drewniane podłogi, bogate zdobienia, meble od projektantów… Ale czy u wszystkich tak jest? Wystarczy spojrzeć na mieszkanie Małgorzaty Sochy by wiedzieć, że luksus można z sukcesem połączyć z komfortem i ciepłem domowego ogniska! Gwiazda, która wychowuje troje uroczych maluchów ze swoim ukochanym, uwiła rodzinie prawdziwe gniazdko. Choć nigdy nie zdecydowała się wpuścić do swojego domu kamer, a prywatności strzeże jak mało kto, zdjęcia z jej social mediów wiele zdradzają.

Socha postawiła na biele i pastelowe kolory. Jej dom urządzony jest ze smakiem i na najwyższym poziomie, ale nie przypomina modelu pokazowego z katalogu – wręcz przeciwnie. Widać, że w tym mieszkaniu faktycznie żyją ludzie. Są pluszowe misie,  światełka, klocki, urocze dodatki i bardzo dużo światła. Nie brakuje ogromnych okien wychodzących na ogród i nowoczesnych rozwiązań, jak funkcjonalna wyspa w kuchni. Wrażenie robi też kolorowy pokój dzieci, stanowiący serce całego domu. Jest też kącik dla mamy na leniwe popołudnia z książką.

Zobaczcie sami!

Piękna Małgorzata Socha pokazała swoje boskie ciało po morderczym treningu! Wygląda jak Afrodyta dzięki specjalnej miksturze!

Małgorzata Socha pokazała słodkie dzieci! Bez makijażu pozuje z nimi dla tle pięknego zachodu słońca

Tak gwiazdy wspierają WOŚP 2019: Martyna Wojciechowska, Małgorzata Rozenek, Kinga Rusin, Filip Chajzer, Małgorzata Socha, Karolina Malinowska, Radosław Majdan


Małgorzata Socha po treningu jak młody bóg

Małgorzata Socha po treningu jak młody bóg

Małgorzata Socha dzieci

Małgorzata Socha dzieci

Małgorzata Socha z córką piecze ciastka

Małgorzata Socha z córką piecze ciastka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×