Szukaj

Kasia Cichopek uwiła sobie niezłe gniazdko. Apartament gwiazdy jest duży i bardzo stylowy

Jak mieszka Katarzyna Cichopek

Jak mieszka Katarzyna Cichopek

Kasia Cichopek pokazała jak mieszka. Wnętrza jej domu pojawiły się na jej instagramowym profilu i zachwyciły fanów aktorki.

Katarzyna Cichopek jest bardzo zajętą osobą. Gra w serialu, tańczy, prowadzi dom, a ostatnio dostała nawet angaż w popularnym programie śniadaniowym Telewizji Polskiej. Aktorka w tym całym zabieganiu nie zapomina jednak o social mediach. Doskonale wie, że profile społecznościowe, to obecnie żyła złota, nie należy ich zaniedbywać.

Dzięki jej Instagramowi na bieżąco mogliśmy śledzić, co się u niej dzieje, nawet w okresie kwarantanny, gdy wszyscy byli poddani domowej izolacji. Byliśmy także na bieżąco z wakacyjnym wypoczynkiem rodziny. Widać było, że ten okres wszyscy spędzili bardzo intensywnie. Razem z mężem i dziećmi zdecydowali się na urlop w Polsce. Relacjami z kolejnych wypadów aktorka chwaliła się w social mediach.

Jak mieszkają Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel?

Beztroski czas wakacji dobiegł końca. Aktorka na swoim Instagramie pokazywała, jakiś czas temu przygotowania do rozpoczęcia roku szkolnego. Dodała zdjęcie z pokoiku córki, dzięki temu jej obserwatorzy mogli przekonać się, w jakich wnętrzach mieszka dziewczynka. To była świetna okazja do zajrzenia do domu gwiazdy.

W pokoju Helenki znajduje się łóżko na antresoli, a pod spodem 7-latka ma do dyspozycji miejsce do zabawy i wypoczynku. Internautom spodobał się przede wszystkim wiszący fotel, na którym siedzi Kasia. We wnętrzu dominują jasne barwy.

Kuchnia gwiazdy również jest utrzymana w podobnych barwach. W mebel stojący przy oknie wbudowane zostały sprzęty, w tym między innymi piekarnik. Aktorka ma w swojej kuchni ciemne blaty i płytę grzewczą. Centralnym elementem pomieszczenia jest wyspa, przy której przygotowuje posiłki dla rodziny.

Z kuchni łatwo przejść do salonu. Połączenie obu pomieszczeń pozwoliło uzyskać Kasi sporą przestrzeń, którą jeszcze optycznie powiększają ogromne okno i drzwi balkonowe. Tutaj także królują jasne kolory, które idealnie współgrają z podłogą. Do tego dobrano szarą kanapę, która ociepliła wnętrze. Widzimy także spory telewizor i szary dywan.

Biel to motyw przewodni w mieszkaniu Katarzyny Cichopek i da się ją także zauważyć między innymi w łazience. Centralnym punktem jest tutaj ogromne lustro. Nie brakuje także niewielkiej umywalki z szafką, jest także miejsce na prysznic.

Jesteście ciekawi reszty wnętrz? Zapraszamy do galerii.


Katarzyna Cichopek jak mieszka

Katarzyna Cichopek jak mieszka

Katarzyna Cichopek jak mieszka

Katarzyna Cichopek jak mieszka

Katarzyna Cichopek jak mieszka(1)

Katarzyna Cichopek jak mieszka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×