Szukaj

Ida Nowakowska pokazuje, jak mieszka. Jest bardzo przytulnie. Ma nawet kącik do modlitwy

Jak mieszka Ida Nowakowska?

Jak mieszka Ida Nowakowska?

Jak mieszka Ida Nowakowska? Gwiazda TVP co jakiś czas publikuje zdjęcia z domowego zacisza. Sprawdziliśmy, w jakich warunkach prezenterka odpoczywa po pracy. Jest bardzo przytulnie.

Ida Nowakowska miała wielkie szczęście. Nic nie wskazywało na to, że udział w You Can Dance odmieni jej życie o 180 stopni, a jednak. Gwiazda po latach szturmem wdarła się na salony. Dziś nie tylko jest jedną z prowadzących Pytanie na śniadanie, ale i największych imprez organizowanych przez TVP. Tylko w tym roku miała okazję poprowadzić konkurs Eurowizji Junior,  zobaczyliśmy ją także w Ostródzie podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Tego wieczoru między innymi razem z Izabellą Krzan i Rafałem Brzozowskim poprowadziła największą imprezę w Polsce.

Gwiazda wyszła za mąż w 2015 roku i od tamtej pory żyła na walizkach. Nowakowska robiła karierę w Polsce, a jej mąż wykonywał swoje obowiązki w Stanach Zjednoczonych. Choć para dokładała wszelkich starań, aby spędzać ze sobą jak najwięcej wolnego czasu, w ciągu roku nie mieli go dla siebie za dużo.

Pandemia koronawirusa skutecznie rozdzieliła zakochanych na długie miesiące. Oboje znaleźli się na dwóch różnych kontynentach. Wszystko wskazuje na to, że udało im się odnaleźć rozwiązanie. Państwo Herndon ostatnio spędzili wspólnie czas w Budapeszcie, podczas nagrań do nowego talent show Wirtuozi V4+, który jest emitowany na kanale TVP Kultura.

Jak mieszka Ida Nowakowska?

Trudna sytuacja na całym świecie zmotywowała małżonków do podjęcia poważnych decyzji.  Po latach rozłąki Jack Herndon zdecydował się przeprowadzić do Polski. Krótko po tym Ida w rozmowie z dziennikiem Fakt zdradziła, dlaczego to tutaj postanowili osiąść:

Tęsknota bardzo nam doskwierała, tak długo czekaliśmy na to, by być razem. […] Mój mąż zamieszkał w Polsce, zaczął pracę i wreszcie żyjemy we dwoje. Ja rozwijam się teraz tutaj, więc dlatego taką podjęliśmy decyzję. Mamy siebie na co dzień! Cieszę się, kiedy wracam zmęczona do domu, i on tam jest.

Ida Nowakowska nie ma czasu na to, aby narzekać na nudę. Stale otrzymuje kolejne propozycje, a większość roku spędza w trasie między jednym studiem nagraniowym a drugim i szkołą tańca. Bardzo zabiega o to, aby przez cały czas być w świetnej kondycji, dlatego też trening potrafi wykonywać w najróżniejszych miejscach i przy użyciu różnych przedmiotów. Na Instagramie opublikowała między innymi filmik, na którym wykonuje trudne pozy przy drewnianych schodach.

Tancerka bardzo zabiega o to, aby możliwie jak najbardziej chronić swoją prywatność, dlatego też na jej profilu na Instagramie nie ma zbyt wielu zdjęć z wnętrza jej warszawskiego mieszkania. Mimo to nie brakuje tam kadrów, które pokazują, że Ida kocha zieleń. Wczesną wiosną sadzi na swoim balkonie m.in. truskawki:

Patrzyłam dzisiaj sobie z balkonu na ten nasz świat… piękne rozkwitające listki, kwiatki… tyle wspaniałych dzieł sztuki, tuż za moim oknem… za darmo! Dziękuję za to wszystko Panu Bogu! To prawdziwa galeria sztuki… doceniajmy te „małe-wielkie” rzeczy. Mimo społecznego dystansu uśmiechajmy się do sobie, rozsiewajmy miłość i dobro. Bądźmy odnowieni. W końcu przyszła wiosna, Jezus Zmartwychwstał… prawdziwie Zmartwychwstał… i będzie dobrze…

W mieszkaniu Nowakowskiej znajduje się również wygodna, jasna kanapa, na której gwiazda może odpocząć po ciężkim dniu w pracy.

Jak mieszka Ida Novakowska?

Jak mieszka Ida Novakowska?

Prowadząca Pytanie na śniadanie jest bardzo religijna, dlatego też w  jej domu nie mogło zabraknąć miejsca na modlitwę. W specjalnie zaaranżowanym do tego kąciku na srebrnej tacy spoczywa Biblia, a tuż obok niej prosty krzyż. To tutaj w ciszy i przy blasku świec oddaje się lekturze i kieruje prośby m.in. do Matki Bożej.

Jak mieszka Ida Novakowska?

Jak mieszka Ida Novakowska?

Święta są dla niej szczególnym czasem. W zeszłym roku na Instagramie pochwaliła się bożonarodzeniową choinką, która została wykonana z krótkich desek. Artystyczne dzieło zostało przyozdobione podgrzewaczami oraz fotografią przedstawiającą oblicze Matki Bożej.

Jak mieszka Ida Novakowska?

Jak mieszka Ida Novakowska?

Ida, jak każda kobieta, lubi również zadbać o siebie. W jej zawodzie nienaganny wygląd to podstawa. Przy dużym lustrze wykonuje staranne makijaże i dba o codzienną pielęgnację. Jasne, okrągłe lampki znajdujące się po obu stronach zwierciadła świetnie doświetlają jej twarz, dzięki czemu od razu może wyłapać każdy mankament.

Jak mieszka Ida Novakowska?

Jak mieszka Ida Novakowska?

Myślicie, że teraz gdy Ida mieszka wspólnie z mężem, chętniej będzie pokazywać zakamarki swojego domu?


Jak mieszka Ida Nowakowska?

Jak mieszka Ida Nowakowska?

Jak mieszka Ida Nowakowska?

Jak mieszka Ida Nowakowska?

Jak mieszka Ida Nowakowska?

Jak mieszka Ida Nowakowska?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×