Małgorzata Ohme dla pracy w TVN zamieszkała w Warszawie. Elegancki loft robi wrażenie

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme urządziła piękny dom, który jest przyjazny dla zwierząt. Przestronne wnętrza i klimatyczna cegła, to dopiero początek. Zobacz, jak mieszka gwiazda Dzień Dobry TVN.

Małgorzata Ohme jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd Dzień Dobry TVN. Razem z Filipem Chajzerem tworzy zgrany duet, który swoim poczuciem humoru i energią potrafią rozbawić widzów do łez. Widzowie doskonale znają ją również z innych formatów. Kilka lat temu prowadziła autorski projekt Okiem Ohme oraz reaktywowanego po 14 latach Big Brothera. W każdym z tych formatów zdobyła rzeszę wiernych fanów, którzy chętnie oglądają ją na szklanym ekranie.

Dziennikarka obecnie układa sobie życie u boku Rafała Jakóbiaka. Para wychowuje wspólnie Jerzego i Klarę – dzieci Małgorzaty z pierwszego małżeństwa. Zakochani uwili dla nich klimatyczne gniazdko w Warszawie.

Jak mieszka Małgorzata Ohme?

Prowadząca Dzień Dobry TVN jeszcze kilka lat temu mieszkała w Milanówku, jednak dojazdy do pracy zajmowały jej bardzo dużo czasu, o czym opowiedziała Super Expressowi.

Wcześniej mieszkałam w Milanówku, gdzie teraz tylko pomieszkuję, ale wolę się nie stresować, że stojąc w korku, nie zdążę na poranny lub wieczorny program na żywo. Szkoda mi też tracić trzy godziny dziennie na dojazdy. Teraz każda minuta jest szczególnie cenna – przyznała psycholog w rozmowie z tabloidem.

Od tamtej pory Małgorzata mieszka w przytulnym lofcie w Warszawie. Zadbała m.in. o to, aby jej kuchnia była funkcjonalna i modnie urządzona. Ohme wybrała do tego pomieszczenia białe szafki z jasnymi blatami, które zostały zestawione z kontrastującymi, czarnymi sprzętami AGD. W pomieszczeniu nigdy nie brakuje sezonowych owoców oraz roślin, które ożywiają wnętrze.

Jak mieszka Małgorzata Ohme?

Psycholog pokazała również fragment sypialni. Tutaj także króluje biel, która przełamana jest pojedynczymi akcentami z jasnego drewna. W części garderobianej zamontowane są pojedyncze, punktowe lampy, które wieczorem wprowadzają nastrój oraz świetnie doświetlają najodleglejsze zakątki pokoju.

Jak mieszka Małgorzata Ohme?

Naszą uwagę najbardziej przykuł przestronny salon, w którym jedna ze ścian pokryta jest czerwoną cegłą. Przez duże okna do pomieszczenia wpadają promienie słoneczne, które doświetlają wnętrze. Naprzeciwko nich znajdują się schody prowadzące na piętro.

W centralnej części ustawiony jest duży stół, na czarnych metalowych nogach, przy którym ustawione są zielone krzesła. Zaraz za nim widoczna jest czerwona kanapa. Naprzeciwko niej znajduje się duży telewizor.

Niezwykle dekoracyjnym elementem jest wysokie lustro w czarnej ramie, w którego odbiciu widać pozostałą część domu. Pomieszczenie oświetlają dwie pojedyncze lampy z ciemnymi kloszami, które idealnie komponują się z wystrojem wnętrza.

Jak mieszka Małgorzata Ohme?

Małgorzata posiada również dwa psy – Homera oraz jamnika o imieniu Blum, który jest częstym gościem w studiu Dzień Dobry TVN. Pupile chętnie spędzają ze swoją panią czas.

Jak mieszka Małgorzata Ohme?

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć z domu Małgorzaty Ohme. Podoba wam się taki wystrój wnętrz?


Jak mieszka Małgorzata Ohme?

Jak mieszka Małgorzata Ohme?

Jak mieszka Małgorzata Ohme?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×