Dom Dominiki Gwit wygląda jak powiew Grecji w środku lata. Tak na co dzień mieszka gwiazda

Dominika Gwit mieszkanie

Dominika Gwit mieszkanie

Jak mieszka Dominika Gwit? Gwiazda Galerianek pokazał swój salon w Dzień Dobry TVN, a my zajrzeliśmy także do innych pomieszczeń w jej domu. Przy okazji sprawdziliśmy, jak aktorka spędza czas kwarantanny.

Niedawno Dominika Gwit  w swoich mediach społecznościowych opublikowała filmik, w którym wypowiada się, czym jest dla niej szczęście. W opisie zdradziła, że to fragment wykładu, który w całości od kwietnia będzie można oglądać na specjalnej platformie.

Jakby tego było mało, ruszyła z kanałem na YouTube, czym pochwaliła się na Instagramie. W opisie pod najnowszymi zdjęciami wyjawiła, że na razie będzie czytać bajki, ale nie jest jednak wykluczone, że poruszy i inne tematy.

MAM KANAŁ NA YOUTUBE. Spodobały się Wam ostatnio wierszyki, które czytałam, więc postanowiłam stworzyć cykl „Dominika Bajki Czyta”, który przeznaczony jest dla całej Waszej Rodziny, a znajdziecie go na moim kanale na YouTube. Dawajcie znać czy się Wam podoba. Wasza Domi – pochwaliła się.

Czym zajmuje się Dominika Gwit w czasie izolacji domowej?

Od dwóch lat Dominika Gwit jest żoną Wojciecha Dunaszewskiego. Z uwagi pandemię i izolację domową, para spędza ze sobą więcej czasu niż zwykle. Jednak nie wpływa to na pogorszenie to ich relacji, wręcz przeciwnie. Czym wypełniają swój czas?

Wiadomo, że jakieś sprzeczki bywają, ale naprawdę jest cudownie. (…) Gramy w gry planszowe, oglądamy filmy, słuchamy muzyki, czytamy książki – zdradziła aktorka w rozmowie dla „Dzień Dobry TVN”.

Mąż Dominiki w odróżnieniu od niej ma pracę, która jednak czasem wymaga od niego wyjścia z domu. W tym czasie aktorka pichci dla niego różne potrawy. Najczęściej są to tradycyjne dania złożone z ziemniaków, mięsa i surówki.

Mój mąż jak każdy porządny mężczyzna lubi mięso. Mięcho musi być! Mój mąż dużo biega i ćwiczy, więc jego zapotrzebowanie energetyczne jest spore – zdradziła Dominika.

Jak mieszka Dominika Gwit?

Aktorka udzielała wywiadu Basi Pasek z Dzień Dobry TVN – zdalnie, prosto ze swojego salonu, stąd też mogliśmy zobaczyć jak mieszka. W oczy rzuciły się pomalowane na biało-granatowo ściany, co przywodzi na myśl greckie klimaty. Na zawieszonych półkach stoją rozmaite bibeloty. Widać też, że centralną częścią salonu jest szara sofa, przy której stoi ława. To pewnie tam Dominika ze swoim mężem grają w ulubione planszowe gry.

W galerii przypominamy też inne zdjęcia z domu Dominiki. Aktorka mieszka bardzo przytulnie.


Dominika Gwit pokazała dom

Dominika Gwit pokazała dom

Dominika Gwit pokazała dom

Dominika Gwit pokazała dom

Dominika Gwit pokazała dom

Dominika Gwit pokazała dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×