Zwycięzca „The Voice of Poland” pokazał, jak mieszka. Dominik Dudek ma nawet własne studio nagrań! Co za piękne wnętrza

Jak mieszka Dominik Dudek?

Jak mieszka Dominik Dudek?

Jak mieszka Dominik Dudek? Zwycięzca The Voice of Poland 13 zaprosił do swojego domu kamery Pytania na śniadanie. Pokazał swoim fanom rodzinne strony i opowiedział o początkach kariery. Ma nawet własne studio.

The Voice of Poland emitowane jest nieprzerwanie od 2011 roku. Przez program przewinęła się cała plejada utalentowanych wokalistów, którzy dziś święcą triumfy na listach przebojów. To tam pierwsze kroki stawiali SarsaRafał BrzozowskiKrystian OchmanNatalia Nykiel czy Marta Gałuszewska. Za ich przykładem chcą iść kolejne osoby, które marzą o wielkiej karierze. Nic więc dziwnego, że na catingach nieustannie pojawiają się tłumy.

Niedawno zakończyła się 13. już edycja kultowego programu, która po bardzo zaciętej rywalizacji w finale wyłoniła zwycięzcę. Tytuł najlepszego głosu w Polsce zdobył tym razem Dominik Dudek, który zachwycił między innymi wykonaniem swojego singla Wydaje się.

Młody wokalista z miejsca zyskał nie tylko sławę i spore grono fanów, ale też nagrody, które pomogą mu rozwinąć karierę. Na jego konto wpłynęło 50 tys. złotych, ale przede wszystkim podpisał kontrakt z wytwórnią płytową.

The Voice of Poland: jak mieszka Dominik Dudek?

Dominik nie ukrywał swojej wielkiej radości po wygranym finale. Od tamtej pory ma bardzo napięty grafik, a u boku swojej ukochanej pojawił się między innymi w Pytaniu na śniadanie. Udzielił też wywiadu Jastrząb Post, w którym wyjawił, że za część wygranej wybierze się na wycieczkę ze swoją dziewczyną, która namówiła go do udziału w castingu.

Na pewno tak jak jej obiecałem – zabieram ją na wakacje, a resztę pewnie zainwestuję w muzykę. Trzeba wydać płytę. Jest kontrakt, więc na pewno niedługo ukaże się płyta Dominika Dudka.

Dominik gromadzi wokół siebie coraz większą ilość fanów, a Ci chcą wiedzieć o nim jak najwięcej. Ku ich uciesze postanowił zaprosić do swojego domu kamery i pokazać, jak mieszka. Odwiedził go Mateusz Szymkowiak, cała relacja pojawiła się w śniadaniówce Dwójki.

Dominik jak na razie mieszka w rodzinnym domu, którzy dzieli z rodzicami i trzema siostrami. Budynek robi ogromne wrażenie. To przestronny dom, w którym znajduje się obszerny salon połączony ze sporą jadalnią. Jest też nowocześnie urządzona kuchnia, a nawet małe studio, gdzie Dominik tworzy nowe utwory. Nie brakuje tam też mnóstwa zieleni, a na każdym kroku widzimy doniczki z kwiatami, ale też instrumenty, a  których gra muzyk.

Razem z nim o codzienności i rozpoczęciu kariery opowiadali rodzice, ale także jego dziewczyna Aleksandra Trzaska, którą jak się okazuje poznał na jednym z portali randkowych. Jeszcze tego samego dnia, po krótkiej rozmowie, spotkali się na randkę. Teraz tworzą szczęśliwy związek, a sam Dominik nie ukrywa, że gdyby nie Aleksandra, nie wziąłby udziału w The Voice of Poland.

Do programu namówiła mnie moja dziewczyna, bo ja nie byłem na to chętny. Chciałem w ogóle zrezygnować z muzyki, bo już byłem taki zmęczony bieganiem za tym, ale moja dziewczyna powiedziała, żebym spróbował ostatni raz, pójdź do „Voice’a”, jak nie wyjdzie, to ok, ale idź. Poszedłem i wygrałem. Coś niesamowitego. Zawdzięczam jej ten sukces w 100% – wyznał reporterce Jastrząb Post.

Zdjęcia z rodzinnego domu Dominika Dudka zobaczycie w naszej galerii. Tutaj tradycja zdecydowanie łączy się z nowoczesnością.


Dominik Dudek pokazał rodzinny dom

Dominik Dudek pokazał rodzinny dom

Dominik Dudek pokazał rodzinny dom

Dominik Dudek pokazał rodzinny dom

Dominik Dudek pokazał rodzinny dom

Dominik Dudek pokazał rodzinny dom

Komentarze

  • Gość pisze:

    Pozwalam mu być mężczyzna w tym związku jak to mówi jedna światowej sławy influenserka, a sobie kobietą…Aaale zapomniałam tylko dodać, że codziennie drę na niego paszcze, aż my mieszkający obok niej jesteśmy pełni podziwu, jak dobrze udaje na swoich relacjach i jak Pan Baron to znosi.

  • Gość pisze:

    Czy teraz chodzi się w majtkach do telewizji?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×