Nowy Mister Polski mieszka skromnie, ale stylowo. Daniel Borzewski zaprosił kamery do swojej kawalerki

Mister Polski 2019 Daniel Borzewski pokazał, jak mieszka

Mister Polski 2019 Daniel Borzewski pokazał, jak mieszka

Daniel Borzewski Mister Polski 2019 zaprosił widzów Pytania na śniadanie do swojego mieszkania. Jak je wyposażył i jak mieszka?

Daniel Borzewski jest najprzystojniejszym mężczyzną w kraju. Podczas gali Miser Polski 2019, która odbyła się 6 listopada w Warszawie, pokonał swoich kontrkandydatów. Zachwycił idealną prezencją i nienaganną sylwetką, dzięki czemu okazał się najlepszy i sięgnął po szarfę zwycięzcy.

Jak mieszka Daniel Borzewski?

Daniel ma 23 lata i na co dzień mieszka w stolicy. Tam rozwija swoją pasję, jaką jest taniec. Współpracuje z grupą taneczną Volt Agustina Egurroli, dzięki czemu może brać udział przy największych produkcjach jak Taniec z gwiazdami czy Dance, dance, dance. Tańczył na wielkich estradach podczas festiwali w Opolu, corocznych imprezach sylwestrowych w Warszawie i Zakopanem oraz brał udział w teledyskach.

Daniel Borzewski wystąpił z Ewą Farną podczas festiwalu w Sopocie

Daniel Borzewski wystąpił z Ewą Farną podczas festiwalu w Sopocie. Wystąpił jako tancerz

Borzewski w Warszawie mieszka od dwóch lat. Wynajmuję kawalerkę, która chociaż ma około 20 metrów, jest stylowo urządzona. Za jej wystrój odpowiadał sam mister. Jak przyznał w Pytaniu na śniadanie, chciał się czuć dobrze w tym miejscu:

Wynajmuję, ale chciałem się tutaj dobrze czuć, więc zrobiłem tutaj po swojemu (…) Ma swój klimat, ja się tu dobrze czuje, jestem tu sam, więc jest mi bardzo dobrze – przyznał w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem.

Co więc znajduje się w mieszkaniu Daniela? Okazuje się, że jest tutaj elegancka szafa, do której dopasowano stół, a także wygodna kanapa. Na parapecie poustawiano figurki. W pomieszczaniu ustawiono też zdjęcia, na których utrwalono ważne dla mistera osoby. Są tam także puchary, które stanowią pamiątkę  jego osiągnięć. Nie brakuje też choinki, która utrzymana jest w jednolitym, złotym kolorze.

Jak mieszka Daniel Borzewski?

Jak mieszka Daniel Borzewski? Pochwali się swoim mieszkaniem w Pytaniu na śniadanie. Co mieści się w jego domu?

Więcej zdjęć mieszkania znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz: Daniel Borzewski dopiero co został Misterem Polski, a już dostał propozycję marzeń! I to od samej Edyty Górniak!


Jak mieszka Daniel Borzewski?

Jak mieszka Daniel Borzewski?

Daniel Borzewski pochwalił się mieszkaniem

Daniel Borzewski pochwalił się mieszkaniem

Jak mieszka Daniel Borzewski?

Jak mieszka Daniel Borzewski?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×