Czadoman nie żałuje sobie niczego! Jego luksusowa posiadłość przypomina domy zagranicznych gwiazd!

Jak mieszka Czadoman?

Jak mieszka Czadoman?

Jak mieszka Czadoman?

Czadoman jest jednym z najpopularniejszych polskich artystów disco-polo i zarabia fortunę adekwatną do swojej popularności. Nie oszczędza na luksusach i żyje jak w raju. Jak wygląda jego dom? Jakim samochodem jeździ?

Nie jest tajemnicą, że polscy artyści zarabiają krocie, ale najwięcej kuponów od popularności odcinają w kraju artyści disco-polo. Gwiazdy takie jak SławomirZenek Martyniuk czy Czadoman grają kilka koncertów dziennie, kilkanaście w miesiącu i za każdy liczą sobie naprawdę słone pieniądze. Nic dziwnego, że nie żałują sobie niczego – lususowe wyjazdy, drogie samochody, domy jak z bajki i wszelkie udogodnienia, których można zapragnąć. Martyniuk niedawno wydał pół miliona na wesele syna, a na co wydaje Paweł?

Na Instagramie Czadomana możemy podejrzeć jego przepiękny dom i egzotyczne wakacje, na które zawsze zabiera ze sobą dzieci i ukochaną. Choć nie zdecydował się jeszcze na wpuszczenie kamer do wnętrza, fotki w social mediach zdradzają wystarczająco wiele. Jego dom jest wykończony i urządzony na najwyższym poziomie, a w środku nie brakuje udogodnień. Jakich? Paweł ma do dyspozycji między innymi swoje własne studio nagraniowe – ekstrawagancja, na którą nie wszyscy polscy artyści mogą sobie pozwolić. Chevrloetem Camaro zabiera ukochaną na przejażdżki – nie jest to najwyższa półka, ale 100 tysięcy na samochód też piechotą nie chodzi. Nie mówiąc już o wakacjach w Tunezji, do której wyjeżdża regularnie.

A może by tak rzucić wszystko i zostać gwiazdą disco-polo?

Czadoman to król disco polo! Czy na parkiecie Tańca z Gwiazdami poradzi sobie równie dobrze jak za klubową konsolą?

Znamy cały zestaw gorących tancerek 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”! To same rakiety parkietu!

Taniec z gwiazdami 9: Znamy uczestników, ale co dalej z Olą Jordan? Już wiemy, czy wystąpi w nowej edycji

 


Jak mieszka Czadoman?

Jak mieszka Czadoman?

Jak mieszka Czadoman?

Jak mieszka Czadoman?

Jak mieszka Czadoman?

Jak mieszka Czadoman?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×