Szukaj

Czadoman nie żałuje sobie niczego! Jego luksusowa posiadłość przypomina domy zagranicznych gwiazd!

Jak mieszka Czadoman?

Jak mieszka Czadoman?

Jak mieszka Czadoman?

Czadoman jest jednym z najpopularniejszych polskich artystów disco-polo i zarabia fortunę adekwatną do swojej popularności. Nie oszczędza na luksusach i żyje jak w raju. Jak wygląda jego dom? Jakim samochodem jeździ?

Nie jest tajemnicą, że polscy artyści zarabiają krocie, ale najwięcej kuponów od popularności odcinają w kraju artyści disco-polo. Gwiazdy takie jak SławomirZenek Martyniuk czy Czadoman grają kilka koncertów dziennie, kilkanaście w miesiącu i za każdy liczą sobie naprawdę słone pieniądze. Nic dziwnego, że nie żałują sobie niczego – lususowe wyjazdy, drogie samochody, domy jak z bajki i wszelkie udogodnienia, których można zapragnąć. Martyniuk niedawno wydał pół miliona na wesele syna, a na co wydaje Paweł?

Na Instagramie Czadomana możemy podejrzeć jego przepiękny dom i egzotyczne wakacje, na które zawsze zabiera ze sobą dzieci i ukochaną. Choć nie zdecydował się jeszcze na wpuszczenie kamer do wnętrza, fotki w social mediach zdradzają wystarczająco wiele. Jego dom jest wykończony i urządzony na najwyższym poziomie, a w środku nie brakuje udogodnień. Jakich? Paweł ma do dyspozycji między innymi swoje własne studio nagraniowe – ekstrawagancja, na którą nie wszyscy polscy artyści mogą sobie pozwolić. Chevrloetem Camaro zabiera ukochaną na przejażdżki – nie jest to najwyższa półka, ale 100 tysięcy na samochód też piechotą nie chodzi. Nie mówiąc już o wakacjach w Tunezji, do której wyjeżdża regularnie.

A może by tak rzucić wszystko i zostać gwiazdą disco-polo?

Czadoman to król disco polo! Czy na parkiecie Tańca z Gwiazdami poradzi sobie równie dobrze jak za klubową konsolą?

Znamy cały zestaw gorących tancerek 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”! To same rakiety parkietu!

Taniec z gwiazdami 9: Znamy uczestników, ale co dalej z Olą Jordan? Już wiemy, czy wystąpi w nowej edycji

 


Jak mieszka Czadoman?

Jak mieszka Czadoman?

Jak mieszka Czadoman?

Jak mieszka Czadoman?

Jak mieszka Czadoman?

Jak mieszka Czadoman?

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×