Anna Popek mieszka w stylowym apartamencie, którym chętnie się chwali. Urządziła się bardzo przytulnie

Jak mieszka Anna Popek?

Jak mieszka Anna Popek?

Jak mieszka Anna Popek? Dziennikarka chętnie publikuje zdjęcia z domowego zacisza. Zobacz wnętrza posiadłości jednej z największych gwiazd TVP.

Anna Popek karierę zawodową rozpoczęła w latach 90. Zanim jednak została znaną dziennikarką, zadbała o to, aby posiadać gruntowną wiedzę, którą będzie mogła wykorzystać w pracy zawodowej. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a następnie zaoczne podyplomowe Studium Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Aby podszkolić swój warsztat, wzięła udział w kursie organizowanym przez BBC, który przygotowywał do kompleksowej realizacji programów telewizyjnych.

Popek w krótkim czasie udało się znaleźć zatrudnienie w TVP Katowice, skąd przeniesiono ją do wrocławskiego oddziału, gdzie prowadziła format Fakty, który był programem informacyjnym. Po krótkim czasie podjęto decyzję, że powinna rozpocząć pracę w TVP2.

Dziennikarka w 1999 roku przeszła do TVP1, gdzie prowadziła poranny program Kawa czy herbata? Wraz z upływem czasu zauważono, że może sprawdzić się również formatach typu talk-show oraz programach rozrywkowych. Anna posiada duże doświadczenie, jednak najlepiej odnajduje się w audycjach informacyjnych, dlatego też od 2018 roku jest prowadzącą Wstaje dzień na antenie TVP Info oraz współprowadzącą Wielkich Testów TVP.

Jak mieszka Anna Popek?

Popek życie zawodowe i prywatne na stałe związała z Warszawą. Do niedawna mieszkała w domu na jej obrzeżach, jednak zdecydowała się na przeprowadzkę. Na tę chwilę mieszka w mieszkaniu ulokowanym w stuletniej kamienicy w centrum stolicy. To tutaj urządziła lokum skrojone na miarę swoich potrzeb, w którym przeplatają się różne style wnętrzarskie.

Na początku nowe gniazdko Anny wyglądało nieco inaczej. Pokój dzienny, w którym spędza najwięcej czasu, wyglądał bardzo minimalistycznie. Oprócz kanapy znalazł się tutaj niski, biały regał, na którym stanął telewizor. Wnętrze ożywiały wszędobylskie rośliny.

Anna jednak postanowiła, że wprowadzi kilka zmian w wystroju wnętrz, Obecnie w salonie w miejscu, gdzie wcześniej stał telewizor, ustawiona jest duża, ciężka, stara szafka ze szklaną witryną. Dziennikarka postawiła na niej rośliny, a tuż obok powiesiła obraz.

Jak mieszka Anna Popek?

Jak mieszka Anna Popek?

W pomieszczeniu znajduje się duży, narożny kominek, obok którego stoi piękna, stara toaletka z trzema lustrami oraz niewielką lampką ustawioną na blacie. Tuż obok ustawione są donice z roślinami, spośród których na pierwszy plan wysuwa się paproć.

Jak mieszka Anna Popek?

Jak mieszka Anna Popek?

Pokój dzienny jest nie tylko przestronny, ale i dobrze doświetlony. Wszystko za sprawą dwóch wysokich okien, pomiędzy którymi znajduje się nieduży okrągły stolik, na którym najczęściej leżą stosy książek.

Wieczorami, chcąc uchronić się przed natarczywymi spojrzeniami gapiów, odcina się od świata zewnętrznego za pomocą jasnych kotar, które w ciągu dnia regulują również dopływ światła do wnętrza. Nawet przy karniszach widać rośliny, które zwieszają swoje pnącza.

Jak mieszka Anna Popek?

Jak mieszka Anna Popek?

Anna posiada niewielki balkon, na którym chętnie wypoczywa w ciepłe dni. Barierki porastają pnącza, dzięki którym jest niemal niewidoczna dla ludzi patrzących z zewnątrz, podczas gdy czyta kolejną książkę, siedząc na niewielkim krześle ustawionym obok stolika ze świecą.

Jak mieszka Anna Popek?

Jak mieszka Anna Popek?

A wy, w jakim stylu urządziliście swoje domy i mieszkania? Które pomieszczenie jest waszym ulubionym?


Jak mieszka Anna Popek?

Jak mieszka Anna Popek?

Jak mieszka Anna Popek?

Jak mieszka Anna Popek?

Jak mieszka Anna Popek?

Jak mieszka Anna Popek?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×