Nowoczesne wnętrza, dbałość o detale… – tak mieszka gwiazda „Agenta 2”

Dom, mieszkanie Agnieszki Rylik z Agent-gwiazdy 2

Dom, mieszkanie Agnieszki Rylik z Agent-gwiazdy 2

Jak mieszka Agnieszka Rylik? Zdjęcia domu gwiazdy

Program Agent-gwiazdy 2 jest jednym z najchętniej oglądanych show wiosennej ramówki stacji TVN. Nic dziwnego, w końcu każdy kolejny odcinek zaskakuje. Nie brakuje sojuszy, ale i konfliktów.

Zobacz: Alan Andersz o jednym z uczestników programu Agent Gwiazdy 2: „Ja bym nie spędził nawet sekundy swojego prywatnego życia z tym gościem…”  

Jedną z osób, które wzięły udział w agencie była Agnieszka Rylik. Gwiazda jednak dość szybko pożegnała się z programem, bo już w drugim odcinku. Mimo tego, że krótko gościła w show, to dała się poznać z najlepszej strony. Agnieszkę znamy nie tylko z programu, ale przecież także z jej sportowych sukcesów. Gwiazda rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Tym razem poszła o krok dalej i wpuściła kamery do swojego domu. 

Jak mieszka gwiazda? To możecie zobaczyć nie tylko w programie Domy gwiazd 6, ale i u nas galerii. Wszystkie zdjęcia dzięki Domo +.

Zobacz: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zdjęcie z przystojnym mężczyzną i nie jest to Radosław Majdan. Komentuje gwiazda „Agenta 2”

Jak mieszka Agnieszka Rylik? Zdjęcia domu 2017

Jak mieszka Agnieszka Rylik? Zdjęcia domu 2017

Agnieszka Rylik - Urodziny Party

Dom Agnieszki Rylik


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×