Michał Wiśniewski rozpieszcza swoją ciężarną partnerkę. Paparazzi przyłapali parę na czułościach

Michał Wiśniewski nowa partnerka

Michał Wiśniewski nowa partnerka

Michał Wiśniewski i jego nowa partnerka nie ukrywają się publicznie. Podobno nawet wśród ludzi, nie potrafią powstrzymać się od okazywania sobie czułości. Tak było m.in. w miniony piątek. Zobacz, gdzie przyłapano ich razem. 

Michał Wiśniewski, w ostatnim czasie, bardzo zmienił swoje życie. Muzyk nie tylko rozwiódł się z Dominiką Tajner, ale także związał się z Pauliną. Partnerzy poznali się podobno przez internet i teraz maja oczekiwać na narodziny dziecka. Chociaż charyzmatyczny lider zespołu Ich Troje nadal tych informacji nie potwierdził, pewne jest, że swoją nową ukochaną darzy bardzo silnym uczuciem.

Zobacz: Córka Michała Wiśniewskiego przeszła metamorfozę. Teraz wygląda jak gwiazda światowego przeboju

Michał Wiśniewski z nową partnerką pokazują się publicznie. Jak się zachowują?

Widać to było w miniony piątek, kiedy zakochani wybrali się na 50. urodziny Jacka Łągwy, które zostały połączone ze spotkaniem fan clubu zespołu. Było to ich pierwsze wspólne wyjście. Na przyjęciu było wiele gości, szacuje się, że wziąć w nim udział mogło około 150 innych osób. Nie brakowało więc zdjęć i rozmów muzyków z fanami.

Zobacz: Wiśniewski i Dominika Tajner już są po rozwodzie. Rozprawa trwała 5 minut: „Chyba się udało”

Michał Wiśniewski z nową partnerką i jej dziećmi

Michał Wiśniewski z nową partnerką i jej dziećmi

Pomimo świadków, Wiśniewski podobno nie krępował się, by okazywać czułość swojej ukochanej. Dbał o to, by Paulina nie czuła się zaniedbana. W jaki sposób? Na temat ten, w rozmowie z Super Expressem, wypowiedział się jeden z uczestników, który ze szczegółami opowiedział, jak się zachowywali.

Wszyscy uważnie jej się przyglądali. Jednak Michał dbał o to, by dobrze się czuła w nowym otoczeniu. Co chwila dawał jej buziaka i czule przytulał – zdradza informator tabloidu.

Nowa partnerka Michała na imprezie nie była jednak sama. Towarzyszyły jej dzieci, które podobno także świetnie się bawiły i dogadywały z dziećmi Wiśniewskiego.


Zobacz: Nowa partnerka Michała Wiśniewskiego nie na to liczyła wiążąc się z gwiazdorem. 36-latka jest rozczarowana


Michał Wiśniewski – Roztańczony Narodowy 2019

Michał Wiśniewski – Roztańczony Narodowy 2019

Michał Wiśniewski z nową partnerką

Michał Wiśniewski z nową partnerką

Córki Michała Wiśniewskiego

Córki Michała Wiśniewskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×