Szukaj

Meghan Markle i książę Harry uczcili urodziny księcia George’a w piękny sposób! Cały internet zobaczył ich uroczą niespodziankę!

Meghan Markle, książę Harry, książę George

Meghan Markle, książę Harry, książę George

Meghan Markle i książę Harry w końcu zrobili to, co do nich należało! Wzięli telefon do ręki i napisali życzenia siostrzeńcowi! Książę George będzie zachwycony, kiedy zobaczy życzenia urodzinowe od cioci i wujka "Sussexów".

Meghan Markle jest bardzo nietypową księżna. Często łamie protokół i odbiega od odwiecznych tradycji. Wynika to chyba z tego, że wchodząc do rodziny królewskiej była już znaną gwiazdą i nie robiła tego dla sławy. Nie musiała się więc nikomu podporządkowywać. Stale mówi się przecież, że prędzej, czy później znudzi jej się życie księżnej i znów zapragnie być aktorką. Zanim to jednak nastąpi, możemy komentować jej monarsze kreacje, czy wypowiedzi. Dzisiejszym zachowaniem zaskoczyła. O co chodzi?

Sześć lat temu na świat przyszedł pierwszy prawnuczek królowej Elżbiety, książę George. Synek księcia Williama i księżnej Kate był bardzo długo wyczekiwanym członkiem rodziny królewskiej. Często mówiło się, że środowisko zewnętrzne wywierało na książętach presję, by w końcu zdecydowali się na założenie rodziny. Oni nie poddali się takim osobom i sami zdecydowali, kiedy to zrobią.

Z racji więc szóstej rocznicy, na oficjalnym Instagramie pojawiły się zgodnie z tradycją nowe zdjęcia solenizanta. Jak donosi brytyjska prasa, George stanął przed obiektywem swojej mamy i trzeba przyznać, że zdjęcia są fantastyczne! Jedno z nich skomentowali Meghan Markle i książę Harry. Książęta Sussexu napisali krótkie, lecz bardzo treściwe życzenia:

Wyjątkowego dnia i dużo miłości! – czytamy pod postem.

Publikując komentarz w końcu zrobili coś zgodnie z tradycją. W rodzinie królewskiej bowiem bardzo istotne jest składanie życzeń na oczach całego świata. I choć zapewne świeżo upieczeni rodzice spotkają się jeszcze dziś z siostrzeńcem, to bardzo ładny gest z ich strony. Niektórzy fani bowiem byli przekonani, że coś takiego nie nastąpi, a media liczyły, że znów będą mógłby skrytykować Meghan. Złośliwi byli także pewni, że jeśli książęta zapomną o urodzinach George’a, pogłębi to konflikt w jakim rzekomo pozostają z Williamem i Kate.

Meghan Markle sprawiła przykrość księciu Harry’emu! Oto, co zrobiła z luksusowym prezentem od męża

Meghan Markle po ciąży zmaga się ze wstydliwą chorobą! Coraz trudniej jest jej ukryć kłopotliwą przypadłość!

Znamy oficjalny zawód Meghan Markle! Pałac Buckingham wreszcie ujawnił skrywany od ponad roku fakt!


Meghan Markle i książe Harry złożyli życzenia księciu Georgeowi

Meghan Markle i książe Harry złożyli życzenia księciu Georgeowi

Książę George – portret z okazji 6 urodzin

Książę George – portret z okazji 6 urodzin

Książę George – portret z okazji 6 urodzin

Książę George – portret z okazji 6 urodzin

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×