Szukaj

Tak Meghan Markle świętowała swoje urodziny. Do sieci wyciekło więcej niż powinno!

Meghan Markle świętowała swoje 38. urodziny na Ibizie. Poleciała tam w towarzystwie Harry'ego, małego Archie Harrisona i ochrony. Zobaczcie, dlaczego nie powinna tego robić.
Meghan Marle urodziny

Meghan Marle urodziny

Harry i Meghan pojechali na Ibizę, żeby świętować 38. urodziny księżnej. Dla Archie Harrisona były to pierwsze zagraniczne wakacje. Podobno Meghan opuściła Wielką Brytanię wraz z Harrym i Archiem 6 sierpnia, dwa dni po swoich urodzinach, a wrócili do domu 12 sierpnia.

Zobacz: 38 urodziny Meghan Markle: nowy portret księżnej, romantyczny wpis księcia Harry’ego i życzenia od księżnej Kate! W pałacu wielkie święto!

Według hiszpańskich mediów, przylecieli do kraju prywatnym odrzutowcem i przebywali w zacisznej willi, z dala od wścibskich oczu. Uważa się również, że rodzina podróżowała z własnym zespołem ochrony i zatrudniła pięciu lokalnych bodyguardów, którzy znali obszar.

Decyzja o wycieczce zaskoczyła wszystkich. Po skandalu z przyjęciem dla Archie’ego, księżna miała ograniczyć wydatki. Na baby shower, które odbyło się w Nowym Jorku, wydano 300 tys. funtów (około 1,5 mln PLN). Meghan Markle miała się na nie udać prywatnym odrzutowcem. Wygląda na to to, że księżna znowu się naraziła.

Zobacz: Sensacyjne odkrycie brytyjskiej prasy! Chodzi o dłonie Meghan Markle!

Meghan jest wielką fanką Ibizy i już była tam wcześniej. Była aktorka odwiedziła wyspę w 2016 roku z przyjaciółmi, w tym projektantką mody Mishą Nonoo, która podobno przedstawiła Meghan i Harry’ego. Nic dziwnego, że wybrała wyspę, żeby świętować w gronie najbliższych.

Zobacz: Meghan Markle oddała hołd księżnej Dianie i doprowadziła Brytyjczyków do łez. Coś pięknego


Książę Harry i Meghan Markle - premiera filmu

Książę Harry i Meghan Markle - premiera filmu "Król Lew" - Instagram

Meghan Markle i Beyonce na premierze filmu Król Lew w Londynie

Meghan Markle i Beyonce na premierze filmu Król Lew w Londynie

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×