Szukaj

Meghan Markle to chodzący ideał! Teraz przekonała się o tym księżniczka Charlotte!

Meghan Markle i księżniczka Charlotte

Co Meghan Markle gotuje dla księżniczki Charlotte?

Przed ślubem z księciem Harrym i uzyskaniem tytułu księżnej, Meghan Markle często dzieliła się przepisami na swoim (obecnie już nieistniejącym) blogu. Za zamkniętymi drzwiami Kensington Palace aktorka wciąż jednak podąża za swoją niespełnioną karierą w gastronomii – jest nawet jedno danie, którego jest wielką fanką. Podobnie jak księżniczka Charlotte.

W rozmowie z portalem kulinarnym Delish, Meghan wyjawiła, że uwielbia makaron, a z racji diety ograniczającej mięso w jadłospisie, nauczyła się robić wegetariańską wersję sosu po bolońsku:

Sos jest tak kremowy i gęsty, że wydaje się, jakby były tam tony masła i oleju. A to tylko cukinia, woda i trochę bulionu – zdradziła.

Nie ma wątpliwości, że jest to jedno z dań, które Meghan przyrządza dla swojej małej bratanicy, która jest wielką fanką makaronu. Księżna Kate podczas styczniowej wizyty w Great Ormond Street HospitalLondynie wyjawiła, że gdy była małą dziewczynką uwielbiała oliwki, a Charlotte zajada się makaronem jak opętana.

Meghan nigdy nie ukrywała, że jest straszną foodie, czyli osobą, która nie je byle czego, a na jej stole i talerzu zawsze znajdują się potrawy z najwyższej półki. Nawet jej postać z serialu Suits, Rachel Zane, słynęła z obsesji na punkcie dobrego jedzenia.

Myślicie, że właśnie makaron jest jej daniem popisowym, gdy u stołu zasiada mała Charlotte?

Totalne zaskoczenie. Księżna Kate zdradziła czym uwielbia zajadać się księżniczka Charlotte

Pilne spotkanie księżnej Camilli i Angeliny Jolie! Kate i Meghan mają poważne powody do obaw!

To była bardzo trudna relacja. Jak naprawdę królowa Elżbieta II traktowała księżną Dianę? Niesamowite fakty wyszły na jawy

Wstyd na cały świat! Donald Trump pokazał swój brak szacunku do królowej Elżbiety II. TRZYKROTNIE złamał zasady protokołu!


Do kogo najbardziej podobna jest księżniczka Charlotte?

×