Szukaj

Marcin Prokop oświadczył się żonie przez SMS-a! Kuba Wojewódzki ujawnił jego zabawną treść

Jak Marcin Prokop oświadczył się żonie?

Marcin Prokop jest jednym z najbarwniejszych i najbardziej lubianych dziennikarzy w Polsce. Odcinki Dzień Dobry TVN, w których występuje z Dorotą Wellman, biją rekordy popularności, a na Instagramie wciąż przybywa mu obserwujących. Wszystko to za sprawą dystansu do siebie i ogromnego poczucia humoru, którym cechuje się – jak zdradził Kuba Wojewódzki – nie tylko na ekranach.

Wojewódzki w swojej autobiografii wspomniał o Prokopie i przytoczył zabawny tekst SMS-a zaręczynowego, który Marcin wysłał swojej ukochanej. Okazuje się, że skłonność do przewrotnego poczucia humoru i dystans do wszystkiego nie jest tylko wystudiowanym telewizyjnym aktem:

Widziałem swego czasu taki napis na zniszczonym pojeździe pomocy drogowej: „Ciągnie lepiej niż Sasha Grey”. I tak miał Marcin ze wszystkim, w co wchodził. Ciągnął lepiej niż inny. Prokop to oryginał zlepiony ze skrajności. Swojej małżonce z Chicago oświadczył się esemesem o wyszukanej treści: „Gdyby twój amerykański samochód chciał zaparkować w polskim garażu, to oznajmiam, że miejsce jest wolne”. No i ona wykupiła ten abonament.
Marcin chciał być gwiazdą rocka, chciał pisać wiersze, a jak sam przyznaje, bywa mentalnym sześćdziesięcioletnim starcem, ma naturę księgowego, no i największy zarzut, jaki do siebie ma, to, że zarabia za dużo i to są próżniacze pieniądze płacone nie za talent, a wyłącznie za popularność.

Trzeba przyznać, że trudno o bardziej oryginalny tekst na oświadczyny. Zwykłe „wyjdziesz za mnie?” wypada przy tym niesamowicie blado. 😉

Tego TVN w życiu nie wyemituje. Marcin Prokop pokazał, co dzieje się w czasie przerw na planie „Dzień Dobry TVN

Na twarzy Marcina Prokopa z dnia na dzień zaszły spore zmiany! Widzowie „DDTVN” nie wierzyli, że to on!

Marcin Prokop będzie miał własny talk-show! Wygryzie Kubę Wojewódzkiego z biznesu?


Marcin Prokop w garderobie

Marcin Prokop w garderobie

Marcin Prokop, Dorota Wellman - plan Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop, Dorota Wellman - plan Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman, Marcin Prokop -Dzień Dobry TVN 2018

Dorota Wellman, Marcin Prokop -Dzień Dobry TVN 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×