Szukaj

Magda Gessler tak chuda jeszcze nie była. Pokazała poświąteczne zdjęcie i wprawiła fanów w osłupienie

Magda Gessler - jak wygląda po świętach?

Magda Gessler - jak wygląda po świętach?

Magda Gessler pokazała nowe zdjęcie, które powstało ostatniego dnia Świąt Bożego Narodzenia. Czy restauratorka przytyła, cy schudła? Najnowsze zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Magda Gessler, to niekwestionowana królowa smaku, która dzięki programowi Kuchenne rewolucje, odmieniła losy niejednej restauracji. Nic więc dziwnego, że poszukiwaniu przepisów na dania, wiele osób sięga po te, które są polecane przez restauratorkę. Tak było m.in. przed Świętami Bożego Narodzenia, kiedy sieć zdominowały najważniejsze przepisy Magdy Gessler.

Odchudzona Magda Gessler pokazała nowe zdjęcie. Jak wygląda?

Pomimo, że w czasie świąt wiele osób nie liczy kalorii i zyskuje dodatkowe centymetry,  Gessler to nie dotyczy. Restauratorka na swoim Instagramie opublikowała nowe zdjęcie i zachwyciła obserwujących. Ubrała się w żółty sweterek, do którego dopasowała białe spodnie, a także skórzane buty. Sięgnęła po okrągłe okulary i wyglądała świetnie.

Chociaż gwiazda zdjęcia nie skomentowała go w żaden sposób, błyskawicznie zareagowali fani, którzy w komentarzach pisali, że Gessler wygląda rewelacyjnie:

  • Coraz piękniejsza. Wygląda pani kwitnąco.
  • Pani to chyba schudła po tych Świętach, gratuluję.
  • Bardzo ładnie Pani w żółtym. Też lubię kolorowo i lepiej być kolorowym ptakiem jak szaro burym ponurakiem.
  • Piękno i klasa w każdym calu Pani Magdo.
  • Wygląda Pani tak pięknie i wyjątkowo w tym wydaniu oraz kolorze żółtym. Napatrzeć się nie mogę.

Jaki jest sekret diety Magdy Gessler?

Nie jest tajemnicą, że Gessler od sierpnia zmieniła swój sposób odżywiania. Stopniowo przeszła na wegetarianizm, do czego zainspirowała ją jej córka Lara:

Moja córka Lara bardzo rygorystycznie podchodzi do tematu żywienia, a ja zaczęłam przejmować jej nawyki. Chodzi przede wszystkim o dużą ilość warzyw – szczególnie pomidory, które są dla mnie źródłem radości i miłości. Warzyw nigdy nie miksuję, bo bardzo lubię je gryźć np. w formie sałatek. Ponadto obfite, zdrowie śniadania i bardzo lekkie kolacje. Żadnego podjadania czy słodyczy – chociaż z tym nigdy nie miałam problemu. Do tego brak alkoholu i stopniowa rezygnacja z mięsa. Lara jest wegetarianką i ja też małymi kroczkami do tego zmierzam – opowiadała VIVIE.

Podobno Magda zrzuciła już 15 kilogramów.

Zobacz: Magda Gessler w różowych włosach szykuje się do świąt. To niejedyna niespodzianka jaką przygotowała

 


Magda Gessler - jak wygląda po świętach?

Magda Gessler - jak wygląda po świętach?

Magda Gessler ma fioletowe włosy

Magda Gessler ma fioletowe włosy

Magda Gessler na otwarciu restauracji

Magda Gessler na otwarciu restauracji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×