Księżniczka Beatrice wybrała dla córeczki piękne imię. Rodzina królewska wreszcie je upubliczniła

Rodzina królewska ujawniła imię pierwszego dziecka księżniczki Beatrice

Rodzina królewska ujawniła imię pierwszego dziecka księżniczki Beatrice

Księżniczka Beatrice pod koniec września urodziła córeczkę. Dopiero teraz rodzina królewska ujawniła imię jej pierwszego dziecka. Jak brzmi?

Księżniczka Beatrice jest córką księcia Andrzeja i księżnej Sary. W 2020 roku wyszła za mąż za Edoardo Mapelli Mozzi, dyrektora generalnego firmy deweloperskiej Band Property, która zajmuje się projektowaniem wnętrz. Rodzina królewska słynie z tego, że lubi się dobrze bawić, dlatego też małżonkowie planowali huczne wesele. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała ich plany. Zorganizowali kameralną uroczystość, na którą zaprosili jedynie najbliższych członków rodziny. Z oficjalnego oświadczenia wiemy, że goście musieli przestrzegać obostrzeń nałożonych przez brytyjski rząd.

Prywatna ceremonia ślubna księżnej Beatrice i pana Edoardo Mapelli Mozzi odbyła się o godzinie 11:00 w piątek 17 lipca w Królewskiej Kaplicy w Windsorze. W kameralnej ceremonii uczestniczyła królowa, książę Edynburga i najbliżsi małżonkom. Ślub odbył się zgodnie ze wszystkimi odpowiednimi wytycznymi rządu.

Niespełna rok po ceremonii media obiegła wieść, że wnuczka królowej Elżbiety II spodziewa się dziecka. Jako pierwszy radosną nowinę przekazał Pałac Buckingham.

Jej Królewska Wysokość Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi z przyjemnością ogłaszają, że spodziewają się dziecka, które przyjdzie na świat jesienią tego roku. Królowa została poinformowana. Obie rodziny są zachwycone wiadomością.

Jak ma na imię córka księżniczki Beatrice?

Księżniczka Beatrice urodziła w sobotę 18 września w jednym z londyńskich szpitala. W oświadczeniu opublikowanym przez rodzinę królewską ujawniono, że na świat przyszła dziewczynka.

Jej Królewska Wysokość Księżniczka Beatrice i pan Edoardo Mapelli Mozzi z przyjemnością ogłaszają narodziny córki, które miały miejsce w sobotę 18 września 2021 r., o godzinie 23.42, w szpitalu Chelsea and Westminster w Londynie.

Internauci pospieszyli z gratulacjami i zastanawiali się nad tym, jakie imię wybrali rodzice. Sami zainteresowani nabrali wody w usta i nie tylko nie udostępnili w sieci zdjęcia pociechy, ale i nie wypowiadają się na jej temat. Na profilu @theroyalfamily właśnie ukazało się zdjęcie odciśniętych stópek noworodka.

Jej Królewska Wysokość Księżniczka Beatrice i pan Edoardo Mapelli Mozzi nazwali swoją córkę Sienna Elizabeth Mapelli Mozzi.

Świeżo upieczeni rodzice potwierdzili, że czują się świetnie. Syn Edoardo, Wolfie, będący owocem jego związku z Darą Huang, doskonale odnajduje się w roli starszego brata.

Wszyscy mamy się dobrze, a Wolfie jest najlepszym starszym bratem Sienny – czytamy w oświadczeniu.

Drugie imię dziewczynki nawiązuje do królowej, ponieważ Edoardo i Beatrice chcieli w ten sposób oddać jej hołd. Wiadomo już, że Sienna zajmuje obecnie 11. miejsce w linii sukcesji do tronu brytyjskiego.


Jak ma na imię córeczka księżniczki Beatrice?

Jak ma na imię córeczka księżniczki Beatrice?

Księżniczka Beatrice na uroczystościach w hospicjum

Księżniczka Beatrice na uroczystościach w hospicjum

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi – ślub

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi – ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×