Szukaj

Zaskakująca reakcja księżniczki Charlotte na narodziny księcia Louisa! Tego nikt się nie spodziewał!

Księżniczka Charlotte, książę Louis

Jak księżniczka Charlotte przyjęła księcia Louisa?

Jeszcze do końca nie opadły medialne emocje po narodzinach trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama. Przypomnijmy, że Kate Middleton niedawno urodziła synka, któremu nadała zacne imiona Louis Arthur Charles.

W Pałacu Kensington mały George oraz słodka Charlotte powitali nowego braciszka. Na początku media sugerowały, że narodziny malca wywołają u dzieci Kate zazdrość o nowego braciszka. Obecnie to książę Louis jest najważniejszy, zatem fakt ten nie do końca może się spodobać zaborczej księżniczce Charlotte. Mały Louis otrzymał mnóstwo prezentów z całego świata, jest w centrum uwagi, co na to 3-letnia dama słynąca ze stronienia fochów?

Okazuje się jednak, że dziewczynka nie wykazuje oznak zazdrości. Charlotte uwielbia bawić się z młodszym braciszkiem, poza tym do jego narodzin podeszła bardzo profesjonalnie. Doskonale odnalazła się w roli starszej siostry:

Bardzo poważnie traktuje obowiązki starszej siostry. Nie chce go opuszczać nawet na krok – czytamy w Us Weekly.

Zachowanie Charlotte z całą pewnością jest powodem do ogromnej dumy dla jaj słynnych rodziców.

MET Gala 2018: Księżniczka Beatrice brylowała na czerwonym dywanie przed królewskim ślubem. Kreacją mogłaby przyćmić księżną Kate… Tylko co się dzieje z jej twarzą?

Ujawniono tajemniczą wspólną cechę u Meghan Markle, księżnej Kate oraz księżnej Diany! Widać ją gołym okiem!

Co tam śpioszki. Książę Louis dostał luksusowy prezent z Polski! Ale cudo!


Czy książę William jest dobrym ojcem?

×