Szukaj

Meghan Markle urodziła. Jak księżna Kate i książę William zareagowali na wiadomość o porodzie?

Meghan Markle 6 maja urodziła syna. Jak na wiadomość zareagowali księżna Kate i książę William oraz reszta rodziny królewskiej? Rodzina królewska opublikowała oficjalny komunikat z gratulacjami.

Poród Meghan Markle ucieszył tysiące fanów rodziny królewskiej, którzy od ponad godziny zalewają profile książąt Sussexu w portalach społecznościowych komentarzami pełnymi serdeczności i gratulacji. Na oficjalnym Twitterze rodziny królewskiej poinformowano, jak na narodziny kolejnego potomka zareagowali poszczególni członkowie, w tym księżna Kate i książę William.

Z oficjalnego komunikatu dowiadujemy się, że książęta Cambridge są zachwyceni wiadomością o przyjściu na świat syna księcia Harry’ego i Meghan Markle. Wraz z Kate i Williamem wielką radość odczuwają także: królowa Elżbieta II, książę Karol, Camilla Parker-Bowles, rodzina księżnej DianyLady Jane Fellowes, Lady Sarah McCorquodale i Earl Spencer, oraz matka Meghan – Doria Ragland, która 22 kwietnia przeprowadziła się z Nowego Jorku do Frogmore Cottage, by wspierać swoją córkę najpierw w przygotowaniach do porodu, a teraz w wychowywaniu wnuka.

Dodajmy, że Książę William po raz drugi został wujkiem w przeciągu roku. 16 października, dzień po ogłoszeniu ciąży Meghan, na świat przyszedł syn siostry księżnej Kate, Pippy Middleton – James Mathew Arthur.

Zobacz: Meghan Markle urodziła! Znamy płeć dziecka! [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Zobacz: Meghan Markle RODZI! Royal baby pojawi się lada moment

Zobacz: Brytyjskie media o stanie zdrowia Meghan Markle! Jak księżna czuje się przed swoim porodem?


Którą z nich lubisz bardziej – Meghan Markle czy księżnę Kate?

×