Pilne spotkanie księżnej Camilli i Angeliny Jolie! Kate i Meghan mają poważne powody do obaw!

Angelina Jolie i księżna Camilla, Kate i Meghan

Angelina Jolie i księżna Camilla, Kate i Meghan

Księżna Camilla i Angelina Jolie spiskują przeciwko księżnej Kate?

W rodzinie królewskiej wybuchnie kolejny skandal? Pałacowa polityka jest dość specyficzna, a członkowie monarchii często knują przeciwko sobie, ale takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał. Najnowsze rewelacje zagranicznej prasy donoszą, że księżna Camilla spiskuje przeciwko księżnej Kate i Meghan Markle… z Angeliną Jolie! Jak do tego doszło?

Angelina uczestniczyła niedawno w jednej z królewskich uroczystości w Londynie. 43-letnia aktorka otrzymała tytuł lady w 2014 roku za jej zasługi na polu humanitarnym. W tym samym roku Angelina poznała księżną Camillę, gdy obie dyskutowały na temat przemocy na tle seksualnym. To właśnie wtedy miał się zawiązać najmniej spodziewany spisek w historii nowoczesnej monarchii:

Camilla powitała Angelinę na królewskich włościach. Angie nie mogła być szczęśliwsza. Działalność charytatywna jest jej pasją i od lat chciała być bliżej rodziny królewskiej. Spotkanie z Camillą, na które pracowała tak długo, otworzyło przed nią nowe możliwości. Obie stały się sobie bardzo bliskie, od kiedy Jolie przeprowadziła się do UK. Nagle znalazła się bardzo blisko dworu – twierdzi informator.

A co ma z tego księżna Camilla? Plotki głoszą, że żona księcia Karola chce pozbyć się księżnej Kate i Meghan z dworu:

Camilla nigdy nie czuła, że Kate i Meghan są odpowiednie dla rodziny królewskiej – nie są wystarczająco królewskie, nie urodziły się we właściwych rodzinach. Według Camilli, jedynie osoby o arystokratycznym pochodzeniu powinny wchodzić w skład monarchii. Lubi sprawiać im problemy, więc bliska znajomość z Angeliną, z którą pilnie spotkała się w tajemnicy przed mediami pod koniec czerwca, to okazja to wyrwania kilku kolejnych piórek z ich skrzydeł – wyjawia źródło magazynu Star.

Księżna Kate zaniepokojona przyjaźnią Angeliny Jolie i księżnej Camilli

Kate nie przebywa na dworze od wczoraj i wie, że ta znajomość może napsuć jej krwi. Podobno czuje się niesamowicie zdradzona:

Widzi jak zbliżają się do siebie i to naprawdę sprawia, że czuje się zestresowana, bo wie jak przebiegła potrafi być Camilla. Kate wie, że ta dwójka jest zdolna do wszystkiego i nakazała służącym mieć obie na oku – dodaje informator.

Myślicie, że w tych plotkach jest choć trochę prawdy?

Nieoficjalne wyjście Meghan Markle i księżnej Kate! Te zdjęcia mówią wszystko o ich relacji!

Wstyd na cały świat! Donald Trump pokazał swój brak szacunku do królowej Elżbiety II. TRZYKROTNIE złamał zasady protokołu!

To była bardzo trudna relacja. Jak naprawdę królowa Elżbieta II traktowała księżną Dianę? Niesamowite fakty wyszły na jawy

Kto jest najwyższy w rodzinie królewskiej? Porównaliśmy wzrost Meghan i Kate, Williama i Harry’ego, i… wszystko jasne!


Książę Karol i księżna Camilla podczas chrztu księcia Louisa

Książę Karol i księżna Camilla podczas chrztu księcia Louisa

Książę Karol i Meghan Markle

Książę Karol i Meghan Markle

Dlaczego Meghan Markle zawsze stoi za księżną Kate?

Dlaczego Meghan Markle zawsze stoi za księżną Kate?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×