Szukaj

Książę William uczcił urodziny księżnej Diany. Zrobił coś niezwykle wzruszającego!

Książę William postanowił uczcić urodziny księżnej Diany. To, co zrobił odbiera mowę. Zobacz, w jaki sposób uczcił pamięć swojej zmarłej mamy.
Książę William uczcił pamięć matki

Książę William uczcił pamięć matki

Księżna Diana, gdyby żyła, w poniedziałek obchodziłaby 58 urodziny. Właśnie dlatego przed Pałacem Kensington wierni fani Królowej Ludzkich Serc już od świtu zorganizowali całodzienne czuwanie, w czasie którego chcieli upamiętnić słynna Brytyjkę. Nie spodziewali się, że ten dzień tak się dla nich skończy.

Późnym popołudniem, w ciszy i z dala od blasków fleszy, najstarszy syn księżnej przeszedł przez bramy pałacu, które prowadziły do Ogrodów Kensington. Zanim tam się jednak udał, podszedł do sześciu sympatyków Diany, którzy stali ze zdjęciami jego zmarłej matki i uścisnął dłoń każdemu z nich:

William powiedział mi, że wiedział, że przyjeżdżamy tu od lat i podziękował nam za to, co robiliśmy dla jego matki. Wciąż się trzęsę. Czuję się bardzo podekscytowany – przyznał w rozmowie z Daily Mail John Loughrey, jeden z czuwających.

Mężczyzna zdradził, że książę podziwiał odznaki Diany, które znajdowały się na jego kapeluszu. Zdaniem Williama to cudowne, że wciąż są ludzie, którzy pamiętają o jego matce:

Powiedziałem mu, że modlę się za nią w każdą niedzielę w Opactwie Westminsterskim i wydawał się naprawdę poruszony.

Loughrey zapytał księcia, kiedy w końcu miejsce pamięci o Dianie będzie znajdowało się poza pałacem. Okazuje się, że prowadzone są działania w tym kierunku:

William wskazał na ogrody, w których ujawnił, że właśnie tam będzie usytuowane takie miejsce pamięci. Przyznał, że dojdzie to tego bardzo szybko.

Fan Diany przyznał też, że to pierwsza sytuacja, w której rozmawiał z księciem:

Nigdy wcześniej nie rozmawiałem z Williamem, tylko go widziałem, ale on wiedział kim jestem. Jestem tak wzruszony. Wydawał się naprawdę poruszony, że tu jesteśmy.

Dodajmy, że książę spędził około siedmiu minut na rozmowie z sześcioosobową grupą. Opuścił ją w momencie, gdy wokół niego zaczęły gromadzić się tłumy ludzi.

Zobacz: Książę William nie nosi ślubnej obrączki! Powód? Księżnej Kate dopiero musi być przykro

Zobacz: Książę William wyznał, czy zaakceptowałby homoseksualizm u swojego dziecka. Jakie ma obawy?

Zobacz: Książę William oniemiał na widok prezentu od księżnej Kate! Czegoś tak pięknego nie zapomni do końca życia!


Księżna Diana z synami – Williamem i Harrym

Księżna Diana z synami – Williamem i Harrym

księżna Diana z synami

księżna Diana z synami

Książę William z księżną Dianą

Książę William z księżną Dianą

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×