Szukaj

Odważny komentarz Williama po rodzinnym skandalu. Harry musiał na długo stracić mowę, jak to usłyszał

William i Harry

William i Harry

Książę William zabrał głos po rodzinnym skandalu. Słowa jego przemówienia są dziś cytowane przez media na całym świecie. Co takiego powiedział?

Książę Harry i Meghan Markle zrezygnowali z pełnienia części obowiązków rodziny królewskiej, co było szokiem nie tylko dla fanów, ale także dla ich najbliższych, zwłaszcza, że dowiedzieli się o tym na 10 minut przed publikacją oficjalnego oświadczenia.

Od tego momentu media donosiły m.in. o tym, że William jest zły na brata. Okazało się to nieprawdą, czego dowodem mogą być słowa, które książęta skierowali do swoich fanów:

Pomimo wyraźnych zaprzeczeń w brytyjskiej gazecie pojawiła się fałszywa historia spekulująca na temat relacji między księciem Sussex, a księciem Cambridge. Dla braci, którzy tak bardzo troszczą się o problemy związane ze zdrowiem psychicznym, używanie w ten sposób zapalnego języka jest obraźliwe i potencjalnie szkodliwe – czytamy we wspólnym oświadczeniu.

Książę William – przemówienie po awanturze w rodzinie królewskiej. Co powiedział?

Rodzina królewska powoli wraca do pełnienia służbowych obowiązków. W środę, 15 stycznia, William udał się na spotkanie z przywódcami różnych grup wyznaniowych i społecznych w Centrum Khidmat w Bradford, Yorkshire. W swoim przemówieniu użył słów, które bardzo zapadły w pamięć uczestnikom wydarzenia i dziś są cytowane przez wszystkie media:

Czasami staram się przekonać innych, że to w porządku mieć wyzwania. Po prostu trzeba sobie z nimi poradzić i iść naprzód, a nie tylko tkwić w paraliżu. 

Książę William

Książę William

Czyżby w ten sposób mąż Kate odniósł się do ostatniej rodzinnej sytuacji? Można odnieść takie wrażenie. Jeśli tak rzeczywiście było, trzeba przyznać, że jego słowa są bardzo odważne.

Zobacz także: Meghan Markle zamarzył się własny „Vogue”! Właśnie rozpoczęła pracę nad swoim magazynem. To będzie hit!


Harry i William premiera

Harry i William premiera

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Księżna Kate - Trooping of the colour 2017 kreacja: Alexander McQueen

Księżna Kate - Trooping of the colour 2017 kreacja: Alexander McQueen

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×