Szukaj

Odważny komentarz Williama po rodzinnym skandalu. Harry musiał na długo stracić mowę, jak to usłyszał

Książę William zabrał głos po rodzinnym skandalu. Słowa jego przemówienia są dziś cytowane przez media na całym świecie. Co takiego powiedział?
William i Harry

William i Harry

Książę Harry i Meghan Markle zrezygnowali z pełnienia części obowiązków rodziny królewskiej, co było szokiem nie tylko dla fanów, ale także dla ich najbliższych, zwłaszcza, że dowiedzieli się o tym na 10 minut przed publikacją oficjalnego oświadczenia.

Od tego momentu media donosiły m.in. o tym, że William jest zły na brata. Okazało się to nieprawdą, czego dowodem mogą być słowa, które książęta skierowali do swoich fanów:

Pomimo wyraźnych zaprzeczeń w brytyjskiej gazecie pojawiła się fałszywa historia spekulująca na temat relacji między księciem Sussex, a księciem Cambridge. Dla braci, którzy tak bardzo troszczą się o problemy związane ze zdrowiem psychicznym, używanie w ten sposób zapalnego języka jest obraźliwe i potencjalnie szkodliwe – czytamy we wspólnym oświadczeniu.

Książę William – przemówienie po awanturze w rodzinie królewskiej. Co powiedział?

Rodzina królewska powoli wraca do pełnienia służbowych obowiązków. W środę, 15 stycznia, William udał się na spotkanie z przywódcami różnych grup wyznaniowych i społecznych w Centrum Khidmat w Bradford, Yorkshire. W swoim przemówieniu użył słów, które bardzo zapadły w pamięć uczestnikom wydarzenia i dziś są cytowane przez wszystkie media:

Czasami staram się przekonać innych, że to w porządku mieć wyzwania. Po prostu trzeba sobie z nimi poradzić i iść naprzód, a nie tylko tkwić w paraliżu. 

Książę William

Książę William

Czyżby w ten sposób mąż Kate odniósł się do ostatniej rodzinnej sytuacji? Można odnieść takie wrażenie. Jeśli tak rzeczywiście było, trzeba przyznać, że jego słowa są bardzo odważne.

Zobacz także: Meghan Markle zamarzył się własny „Vogue”! Właśnie rozpoczęła pracę nad swoim magazynem. To będzie hit!


Harry i William premiera

Harry i William premiera

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Księżna Kate - Trooping of the colour 2017 kreacja: Alexander McQueen

Księżna Kate - Trooping of the colour 2017 kreacja: Alexander McQueen

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×