Szukaj

Książę Karol skompromitowany! Do sieci trafił zapis nagrania, na którym następca brytyjskiego tronu świńtuszy z Camillą! Co na to Diana?

Książę Karol będąc z Dianą, świntuszył z kochanką. Ta taśma prawie rozbiła rodzinę królewską! Kontrowersyjne nagranie po wielu latach wstrząsnęło nie tylko Wielką Brytanią.
Księżna Diana, książę Karol, Camilla

Księżna Diana, książę Karol, Camilla

Książę Karol nie był do końca wierny swojej małżonce. Nagranie z 1989 roku rzuciło cień na ich małżeństwo i pokazało światu prawdziwe oblicze syna Elżbiety II, który będąc związany z Dianą, świntuszył w rozmowie telefonicznej z kochanką. Słynna rozmowa księcia Karola z jego przyjaciółką, a obecną żoną, obiegła cały świat. Książę Walii schował się w toalecie, aby wymienić naprawdę pikantne słówka z Camillą. Po latach na czołówkach tabloidów wylądowało jedno, szczególnie ostre zdanie:

Chciałbym być twoim tamponem – miał powiedzieć książę.

To było dla Diany prawdziwym upokorzeniem. Postanowiła w ramach zemsty w błyskach fleszy pokazać, kto jest ofiarą. Taśmy księżnej Diany zostały opublikowane w 1993 roku, po tym, jak para się rozstała. Nagrania prawie rozbiły rodzinę królewską. Według Kena Warfe, który w tym czasie był osobistym oficerem ochrony księżnej, Diana określiła nagrania między jej mężem a Camillą, jako „chore”:

To jest po prostu chore – miała ciągle powtarzać Diana, stwierdził Warfe, w swojej książce „Guarding Diana: Protecting the Princess Around the World”, dodając: Powiedziała mi, że była autentycznie zszokowana niektórymi komentarzami, zwłaszcza odniesieniem do tamponu.

Wyznanie Diany o tym, że nakryła męża na intymnej rozmowie z przyjaciółką, to tylko jedno z niewielu bulwersujących wyznań księżnej na słynnych taśmach. Film dokumentalny Diana: Własnymi słowami powstał właśnie na podstawie wypowiedzi samej księżnej, która była uczestniczką nagrań wykonanych przez swojego trenera od wystąpień publicznych w latach 1992-1993. Materiał obejmował aż 21 godzin na 20 kasetach.

Rodzina Królewska nabrała wody w usta i w żaden sposób nie skomentowała tych nagrań.

Zobacz: Królowa Elżbieta II lada dzień zrzeknie się tronu! Już wiadomo, kiedy książę Karol zostanie królem Wielkiej Brytanii!

Zobacz: Książę Karol kazał księciu Williamowi odejść od księżnej Kate! Sensacyjne doniesienia wstrząsnęły brytyjskimi mediami

Zobacz: Kate Middleton zanim została księżną pracowała w… Niewiarygodne!


Waren Warfe Guarding Diana - okładka książki

Waren Warfe Guarding Diana - okładka książki

Księżna Diana i książę Karol rozstali się w 1992 roku, czyli 4 lata przed oficjalnym ogłoszeniem rozwodu

Księżna Diana i książę Karol rozstali się w 1992 roku, czyli 4 lata przed oficjalnym ogłoszeniem rozwodu

Księżna Diana rozbiła butelkę na głowie księcia Karola

Księżna Diana rozbiła butelkę na głowie księcia Karola

×