Szukaj

Książę Karol skompromitowany! Do sieci trafił zapis nagrania, na którym następca brytyjskiego tronu świńtuszy z Camillą! Co na to Diana?

Książę Karol będąc z Dianą, świntuszył z kochanką. Ta taśma prawie rozbiła rodzinę królewską! Kontrowersyjne nagranie po wielu latach wstrząsnęło nie tylko Wielką Brytanią.
Księżna Diana, książę Karol, Camilla

Książę Karol nie był do końca wierny swojej małżonce. Nagranie z 1989 roku rzuciło cień na ich małżeństwo i pokazało światu prawdziwe oblicze syna Elżbiety II, który będąc związany z Dianą, świntuszył w rozmowie telefonicznej z kochanką. Słynna rozmowa księcia Karola z jego przyjaciółką, a obecną żoną, obiegła cały świat. Książę Walii schował się w toalecie, aby wymienić naprawdę pikantne słówka z Camillą. Po latach na czołówkach tabloidów wylądowało jedno, szczególnie ostre zdanie:

Chciałbym być twoim tamponem – miał powiedzieć książę.

To było dla Diany prawdziwym upokorzeniem. Postanowiła w ramach zemsty w błyskach fleszy pokazać, kto jest ofiarą. Taśmy księżnej Diany zostały opublikowane w 1993 roku, po tym, jak para się rozstała. Nagrania prawie rozbiły rodzinę królewską. Według Kena Warfe, który w tym czasie był osobistym oficerem ochrony księżnej, Diana określiła nagrania między jej mężem a Camillą, jako “chore”:

To jest po prostu chore – miała ciągle powtarzać Diana, stwierdził Warfe, w swojej książce “Guarding Diana: Protecting the Princess Around the World”, dodając: Powiedziała mi, że była autentycznie zszokowana niektórymi komentarzami, zwłaszcza odniesieniem do tamponu.

Wyznanie Diany o tym, że nakryła męża na intymnej rozmowie z przyjaciółką, to tylko jedno z niewielu bulwersujących wyznań księżnej na słynnych taśmach. Film dokumentalny Diana: Własnymi słowami powstał właśnie na podstawie wypowiedzi samej księżnej, która była uczestniczką nagrań wykonanych przez swojego trenera od wystąpień publicznych w latach 1992-1993. Materiał obejmował aż 21 godzin na 20 kasetach.

Rodzina Królewska nabrała wody w usta i w żaden sposób nie skomentowała tych nagrań.

Zobacz: Królowa Elżbieta II lada dzień zrzeknie się tronu! Już wiadomo, kiedy książę Karol zostanie królem Wielkiej Brytanii!

Zobacz: Książę Karol kazał księciu Williamowi odejść od księżnej Kate! Sensacyjne doniesienia wstrząsnęły brytyjskimi mediami

Zobacz: Kate Middleton zanim została księżną pracowała w… Niewiarygodne!


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×