Szukaj

Gdzie książę George nauczył się takiego słowa?! Taki mały, a już pokazał swój talent

Jak książę George mówi na księcia Williama?

Księżna Kate wyjawiła uroczy rodzinny sekret podczas swojego oficjalnego wystąpienia w Leicester City. Książę i księżna Cambridge udali się z królewską wizytą by uczcić poległych w wypadku lotniczym, ale przy okazji znaleźli również trochę czasu dla swoich poddanych. Kate w szarej sukience od Catherine Walker porozmawiała parę minut z wolontariuszami, którzy pomagali przygotować uroczystość i zajmowali się kwiatami. W trakcie pogawędki zdradziła uroczy rodzinny sekret. Jaki?

Podczas rozmowy, wolontariusze spytali ją o dzieci. Byli ciekawi jak maja się książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis, który niedawno skończył siedem miesięcy. W rozmowie z reporterami, Fiona Sturgess – jedna z wolontariuszek, wyjawiła:

Powiedziała [Kate]: Dzieci mają się świetnie, dziękuję. Zdradziła też, że dzieci często grają z księciem Williamem w piłkę nożną. Grali poprzedniego dnia i jedno z nich, myślę, że to był książę George, powiedziało: “Jutro też będziesz grał w piłkę, pops?” – wspominała kobieta.

Ciekawostką jest, że w ten sam sposób książę William i książę Harry zwracają się do księcia Karola. Pops wywodzi się prawdopodobnie z języka szwedzkiego i jest kolokwialną wersją słowa “pappa”, oznaczającego po prostu ojca. Określenie to przyjęło się niemal na całym świecie – wielbiciele amerykańskich seriali prawdopodobnie znają je całkiem dobrze. Książę George mógł je z łatwością “podłapać” od swojego ojca lub wuja.

Przeurocza księżniczka Charlotte przyćmiła debiut księcia Louisa w rodzinnej sesji! Genialne fotografie z okazji 70 urodzin Karola

Książę Karol ma swojego ulubionego wnuka! Charlotte, George czy Louis? Kogo darzy szczególną sympatią?

Wydało się, która firma ubiera dzieci księżnej Kate! George i Charlotte pojawili się w reklamie!


George, Charlotte czy Louis – które z dzieci Kate i Williama wzbudza większą sympatię?

×