Szukaj

Królowa Elżbieta II urządziła w Pałacu Buckingham luksusową strefę kibica i z zacięciem kibicuje Anglii na Mundialu. Nagranie podbija internet [WIDEO]

Królowa Elżbieta II ogląda Mundial 2018

Królowa Elżbieta II i książę Karol oglądają Mundial 2018

Jeśli zapytalibyśmy przeciętnego mieszkańca Anglii jakie są najważniejsze obowiązki Royal Family, możemy być pewni, że wspieranie ich rodzimej reprezentacji byłoby na tej liście bardzo wysoko. Kraj, w którym piłka nożna jest wręcz jak religia, ma właśnie okazję do przeżywania lepszych dni za sprawą zwycięstwa w 1/8 finału Mundialu w Rosji z Kolumbią, a już dzisiaj zmierzy się w ćwierćfinale ze Szwecją.

W internecie pojawił się zabawny filmik, który powstał z przerobienia dokumentu wydanego z okazji 90. urodzin królowej Elżbiety II, na której możemy zobaczyć jak Anglicy wyobrażają sobie oglądanie meczów przez rodzinę królewską, czyli dostojnie i spokojnie.

Co ciekawe o filmik zapytany został rzecznik pałacu Buckingham, który powiedział, że:

Oczywiście Książę i Królowa widzieli go i bardzo się im podobał.

Nie chciał jednak zdradzić w jakim towarzystwie i czy w ogóle członkowie monarchii oglądać będą dzisiejszy mecz ze Szwecją. Wątpliwości tych nie ma rzecz jasna względem Williama, który od początku Mundialu deklaruje swoje wsparcie i zainteresowanie, a ostatnio przesłał krótki komunikat do zawodników:

Nie mogłem być bardziej dumny niż z naszego zwycięstwa! Spisaliście się świetnie i w pełni zasłużyliście na miejsce w czołowej ósemce mistrzostw, musicie wiedzieć, że cały kraj będzie z Wami w sobotę! Naprzód Anglio!

Uważacie, że wykorzystanie wizerunku rodziny królewskiej zwiększa jeszcze bardziej zainteresowanie mistrzostwami?

Skandal na Mundialu 2018. Niespodziewani faworyci oskarżeni o doping! Dowodem ma być TO kontrowersyjne zdjęcie

Jak to?! Książę Harry nie wspierał Anglii podczas Mundialu 2018. W tym czasie bawił się z kimś innym

To może być transfer dekady! Cristiano Ronaldo chce zmienić barwy, a jego miejsce może zająć Robert Lewandowski!


Będziesz oglądać finał Mundialu 2018?

×