Antek Królikowski z Izą wybrali rozrywki dla intelektualistów. Tak spędzają weekend

Antek Królikowski I Izabela

Antek Królikowski I Izabela

Antek Królikowski pochwalił się, jak spędza piątkowy wieczór z partnerką. To rozrywki dla intelektualistów. Zobaczcie, co zakochani robią na początku weekendu. 

Antek Królikowski pochodzi z aktorskiej rodziny. Jest synem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i świętej pamięci Pawła Królikowskiego. Na koncie ma występy w wielu filmach i serialach. To kilka przykładów: Miasto 44, Wkręceni 2, Karbala, Dywizjon 303. Historia prawdziwa, Polityka, Bad Boy, Pętla.

Ostatnimi czasy głośno było o aktorze za sprawą rozstania z Joanną Opozdą. Antek związał się z prawniczką Izabelą i to z nią układa sobie życie. W lutym br. opinię publiczną rozgrzała jeszcze jedna sprawa. Policja zatrzymała go i wykonała mu test na obecność substancji niedozwolonych, który okazał się pozytywny.

Antoni po kilku godzinach wytłumaczył, że stało się tak, ponieważ korzysta z medycznej marihuany.

Zostałem zatrzymany do kontroli, alko-test wykazał, że jestem trzeźwy, jednak narko-test wykrył THC, którym wspomagam swoje leczenie i którego używałem poprzedniego wieczoru. Wykonano badanie krwi, oczekujemy na wyniki. W przypadku regularnego stosowania medycznej marihuany, nawet w małych ilościach, stężenie może się utrzymywać mimo że w dniu zatrzymania nie używałem konopi – przekazał.

Antek Królikowski spędza wieczór z Izabelą. Co robią?

W piątkowy wieczór bohater ostatniego zamieszania zamieścił na Instastory kadr, na którym widać, jak spędza piątkowy wieczór u boku partnerki (to ona jako pierwsza wrzuciła zdjęcie – przyp. red. Jastrząb Post). Wyraźnie zamyślony Antek myśli na nim nad wykonaniem kolejnych ruchów na szachownicy, podczas gdy Izabela – układa kostkę Rubika.

Jak widać, Iza ma dobry wpływ na Antka, który zamiast iść na imprezę, woli spędzić czas w domowym zaciszu. Przypomnijmy, co jeszcze niedawno aktor mówił na temat swojej wybranki.

Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko – zachwalał ją dla Party.

Zdjęcia tego duetu zobaczycie w galerii pod artykułem.


Antek Królikowski spędza wieczór z Izabelą

Antek Królikowski spędza wieczór z Izabelą

Antek Królikowski z Izabelą

Antek Królikowski z Izabelą

Partnerka Antka Królikowskiego wyszła z psem po kawę

Partnerka Antka Królikowskiego wyszła z psem po kawę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×