Jakob Kosel pochwalił się postępami w remoncie domu. Ruinę zamienia w prawdziwy apartement. Salon to ogromna przestrzeń

Jakob Kosel

Jakob Kosel

Jakob Kosel i Ciocia Liestyle jakiś czas temu kupili zrujnowany dom. Zakochani powoli remontują lokum. Właśnie pokazali, na jakim etapie są prace. Jeszcze sporo przed nimi, ale już widać postępy.

Jakob Kosel popularność zdobył dzięki programowi Top Model. Postanowił wziąć udział w 5. edycji uwielbianego przez widzów programu, a przez kolejne odcinki przechodził bez żadnych problemów. Dotarł aż do ścisłego finału, w którym zajął trzecie miejsce. W walce o zwycięstwo wyprzedzili go: Karolina Pisarek i Radek Pestka. Chociaż programu nie udało się wygrać to i tak na stałe znalazł sobie miejsce w show-biznesie.

Obecnie jest on jednym z najbardziej znanych influencerów w sieci. Chętnie pokazuje tam, jak wygląda jego codzienność, a posty okrasza dużą dawką dobrego humoru. W social mediach udało mu się także znaleźć miłość. Od dawna już jest zaręczony z Agnieszką Wolszczyk znaną fanom jako Ciocia Liestyle. Para w zeszłym roku doczekała się córeczki. Wspólnie wychowują uroczą Michalinę.

Jakob Kosel pokazał remont nowego domu. Zdjęcia

Jakob i jego ukochana chętnie pochwalili się fanom faktem, że ich rodzina się powiększy. Zakochani w zabawny sposób pokazywali, jak oczekują na narodziny córeczki. Nagrywali filmiki i pokazywali bardzo kreatywne zdjęcia. Urocza Michalina ma już niemal dwa latka, a jakiś czas temu jej rodzice podjęli decyzję o tym, aby kupić nieruchomość. Narzeczeni zdecydowali się na nowy dom, który jednak wymaga sporego remontu. Jest to lokal z rynku wtórnego i wiadomo było, że czeka ich ogrom pracy.

Minęło kilka miesięcy od podpisania aktu notarialnego, a model postanowił pokazać, na jakim etapie są prace we wnętrzach. Jak widać razem z ukochaną powoli wszystko idzie w dobrym kierunku, ale wiadomo, że do końca roku nie zdążą zamieszkać „na swoim”.

To ja w salonie przed TV kibicujący Polakom 🇵🇱(niestety nie podczas tego Mundialu w Katarze bo sie nie wyrobimy 🥲) #remont #ciag #dalszy

Podobnym ujęciem podzieliła się też Ciocia Liestyle. Jakob pochwalił się salonem, ona natomiast pokazała,  na jakim etapie prac jest ich sypialnia.

Jeszcze chwila i tak się będę budzić codziennie, w sensie w tym miejscu, nie na skrzynkach z narzędziami i workach z cementem – napisała.

Jak widać przed nimi jeszcze sporo pracy, a w porównaniu z pierwszymi zdjęciami, które wstawili do sieci widać ogromny postęp. Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii.


Jakob Kosel pokazał mieszkanie

Jakob Kosel pokazał mieszkanie

Jakob Kosel pokazał mieszkanie

Jakob Kosel pokazał mieszkanie

Jakob Kosel pokazał mieszkanie

Jakob Kosel pokazał mieszkanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×