Klaudia Halejcio przystroiła na święta willę za 9 mln zł. „Po prostu jak w bajce”. O tytuł najpiękniejszych dekoracji może rywalizować z Rozenek i Przetakiewicz

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

To będą pierwsze święta Klaudii Halejcio i jej najbliższych w nowym domu. Gwiazda podołała trudnemu zadaniu i przystroiła całą willę. Zobaczcie efekty.

Klaudia Halejcio to jedna z najbardziej popularnych gwiazd młodego pokolenia. Na ekranie zadebiutowała w 1998 jako mała dziewczynka w 13 posterunku. Popularność zyskała za sprawą ról w serialach: Złotopolscy, Na dobre i na złe, Pierwsza miłość oraz Na Wspólnej. Poza planem zdjęciowym, prężnie rozwija swoje social media. Jej profil na Instagramie śledzi prawie 600 tysięcy osób. Gwiazda regularnie dzieli się z obserwatorami skrawkiem swojego życia. Jeszcze większą popularnością cieszy się konto gwiazdy na TikToku. Jej filmiki wyświetlane są w milionowych ilościach.

31-latka nie może narzekać na nudę. Między nagrywaniem filmików a graniem w serialach, znajduje czas na udział w programach telewizyjnych. Halejcio brała udział w Dance Dance Dance oraz Tańcu z Gwiazdami. W tym drugim poznała Tomasza Barańskiego, z którym się związała. Para po trzech latach rozstała się. Wkrótce na jej drodze stanął Oskar. Owocem ich miłości jest malutka Nel, która przyszła na świat w czerwcu.

Z uwagi na fakt, że ich rodzina się powiększyła, para postanowiła przeprowadzić się do sporo większego domu. Wartość willi szacuje się na 9 milionów złotych. W lipcu tego roku świeżo upieczeni rodzice odebrali klucze. Aktorka w rozmowie z Żurnalistą zdradziła, że od dziecka pracowała na dom marzeń i wspólnie ze swoim partnerem złożyli się na nowe lokum:

Sprzedałam mieszkanie, wzięłam oszczędności z dzieciństwa i mówię: Dobra, dla mnie najważniejsze jest to, żebym ja była częścią tego domu, nikt nigdy stamtąd mnie nie wysiedli. Nikt mi nigdy niczego w życiu nie dał i tak jest do tej pory – zapewnia.

Jak Klaudia Halejcio udekorowała dom na święta?

Halejcio opublikowała na swoim Instagramie nowe zdjęcia. Pochwaliła się przystrojonymi na święta wnętrzami. W salonie stanęła gigantyczna choinka, na której zawisły białe ozdoby. Aktorka nie ukrywa podekscytowania pierwszą Gwiazdką w nowym domu:

To będą nasze pierwsze, rodzinne święta w nowym domu. Nie mogę się już doczekać!

Poza salonem również pozostałe pomieszczenia zostały przez nią i jej bliskich odpowiednio zaaranżowane. Całość idealnie wkomponowała się w jasne wnętrza. Gwiazda nie zapomniała także o ogrodzie, w którym stanęło kilka żywych choinek w donicach. Pojawił się również dorodny, świecący napis „XMAS”.

Zobacz zdjęcia. Myślicie, że Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz mogą jej pozazdrościć? Ich dekoracje również znajdziecie w galerii.


Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Komentarze