Wirtualna Polska

W niej ostatnia nadzieja. Kate uknuła niezły plan, żeby pogodzić Harry’ego z rodziną

W niej ostatnia nadzieja. Kate uknuła niezły plan, żeby pogodzić Harry’ego z rodziną

Kate i Harry

Kate ma dobry plan na to, żeby pogodzić Williama i Harry'ego. Sprytnie to wymyśliła. Co donosi zagraniczna prasa?

Wirtualna Polska

Nie da się ukryć, że księżna Walii jest tą, która stara się wprowadzić pokój w rodzinie królewskiej. 41-letnia mama trojga dzieci słynie z bycia buforem bezpieczeństwa nawet w najtrudniejszych czasach, zwłaszcza jeśli chodzi o łagodzenie napięć między księciem Harrym a resztą rodziny. Co tym razem donoszą źródła z Pałacu?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jak Kate zamierza pogodzić Williama i Harry’ego?

Informatorzy donoszą w The Daily Beast, że William nie jest jeszcze gotowy wybaczyć swojemu młodszemu bratu kilkuletnich zniewag, ale Kate namawia go, by spojrzał w przyszłość.

New Idea donosi, że Kate spełni szczególną rolę podczas spotkania w zamku Balmoral w nadchodzących dniach, kiedy to król Karol planuje położyć kres długiej liście problemów w rodzinie – w tym zadecyduje, co zrobić z trwającym konfliktem z 38-letnim Harrym i jego żoną Meghan Markle.

Minął rok od śmierci królowej i to już najwyższy czas, żeby popracowali nad uzdrowieniem tego strasznego rozłamu – mówi informator – Elżbieta II tego właśnie by chciała, a Karol przypomina o tym ludziom. William jest jednak nadal wściekły i mierzi go myśl o jakichkolwiek ustępstwach wobec Harry’ego.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Harry ma przybyć do Londynu 7 września, aby zaprezentować się na dorocznej gali Well Child Awards. Tu Kate upatruje swojej szansy.

Kate wierzy, że nie ma sposobu, aby naprawić sytuację, dopóki obaj bracia nie znajdą się w tym samym pokoju i nie wyrzucą z siebie swoich żali. To jedyny sposób – mówi źródło – Nie może być uzdrowienia bez obecności Harry’ego.

Informator New Idea donosi, że namawia Karola, by zaprosił Harry’ego do swojej szkockiej posiadłości, gdy rodzina zbierze się, aby uczcić rok od śmierci królowej, zanim opuści Wielką Brytanię i uda się do Dusseldorfu, aby rozpocząć Igrzyska Invictus 9 września.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jest coś przejmującego w tym, że Kate naciska na ponowne spotkanie braci w rocznicę śmierci królowej, w tym samym miejscu, w którym wszyscy ją pożegnali – mówi źródło.

I dodaje:

Wirtualna Polska

Kate musi stąpać po cienkiej linii między lojalnością wobec Korony i męża, ale przyzwyczaja Williama do nieuniknionego – potrzebuje spotkania twarzą w twarz z Harrym. Jest bardzo sprytna, sugerując Balmoral jako miejsce do rozmów pokojowych. Jest bardziej prawdopodobne, że bracia będą spokojni i racjonalni w otoczeniu wspomnień o swojej babci.

Myślicie, że pokój między synami Diany jest możliwy? Nie da się ukryć, że w Kate ostatnia nadzieja, bo przyjaźniła się z Harrym, no i dosyć sprytnie to wymyśliła.


Kate pogodzi braci?
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×