Kate i William sprawili przykrość Meghan w urodziny Archiego? Internauci krytykują ich za to, co zrobili

Księżna Kate i książę William złożyli życzenia Archiemu

Księżna Kate i książę William złożyli życzenia Archiemu

Archie Harrison świętuje drugie urodziny. Z tej okazji członkowie rodziny królewskiej opublikowali w internecie wpisy, w których złożyli mu życzenia. W ślad za krewnymi poszli Kate i William. Ich publikacja wywołała w sieci prawdziwą burzę.

Meghan Markleksiążę Harry w marcu 2020 roku podjęli decyzję o rezygnacji z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej. Po umowie zawartej z królową Elżbietą II przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęli nowy etap w życiu. Przez kilka miesięcy szukali miejsca dla siebie. Najpierw zamieszkali w Kanadzie, a później przenieśli się do Los Angeles. Nigdzie jednak nie zagrzali miejsca na dłużej. W końcu zdecydowali się kupić dom w Santa Barbara.

Para w ciągu roku mogła zmienić decyzję i wrócić do Wielkiej Brytanii, jednak tego nie uczyniła. Za oceanem realizują się zawodowo – podpisali kontrakty ze Spotify i Netflixem, dzięki którym zarobią fortunę. Niedawno udzielili wywiadu Oprah Winfrey, który wzbudził mnóstwo kontrowersji oraz przedstawił rodzinę królewską w złym świetle.

Sussexowie spełniają się w roli rodziców. Wychowują synka, Archiego Harrisona, który już wkrótce zostanie starszym bratem. Malec właśnie świętuje swoje 2. urodziny. Z tej okazji książę Williamksiężna Kate opublikowali w sieci pamiątkową fotografię, pod którą złożyli mu życzenia. Chwilę później zamieścili kolejny post. Nie spodziewali się, że publikacja wywoła w Internecie burzę. Fani są oburzeni ich zachowaniem.

Kate i William odwrócili uwagę od urodzin Archiego

Kate i William postanowili ruszyć z własnym kanałem na YouTube. Następca tronu i jego żona zdecydowali się poszerzyć swoją działalność o kolejny kanał społecznościowych. Wybór platformy nie powinien nikogo dziwić. Filmy rodziny królewskiej od lat są jednymi z najchętniej oglądanych na świecie. Ślub Meghan i Harry’ego, Kate i Williama czy ostatnio pogrzeb księcia Filipa były transmitowane właśnie tam i doczekały się milionowych wyświetleń.

O ile decyzja o założeniu konta Cambridge’ów spotkała się z wielkim entuzjazmem wśród sympatyków brytyjskiej monarchii, o tyle wybór daty rozpoczęcia nadawania filmów zaskoczył fanów. Zwolennicy Sussexów twierdzą, że Kate i Willam nie bez powodu wybrali akurat 6 maja. Pojawiły się teorie, że para w ten sposób chciała odwrócić uwagę od urodzin Archiego, o których w tym dniu rozpisują się media na całym świecie.

Internauci sugerują, że Kate sprawiła Meghan przykrość, a przy okazji odgryzła się za jej oświadczenie, w którym ogłosiła drugą ciążę. Markle zrobiła to na kilka godzin przed urodzinami księżnej. To jednak niejedyna rzekoma złośliwość, jakiej dopatrzyli się zwolennicy rodziny Harry’ego.

 

Kolejny ferment w mediach wywołało zdjęcie, pod którym Kate i William złożyli życzenia Archiemu. Wpis był pełen serdeczności:

Życzymy dzisiaj Archiemu bardzo szczęśliwych 2. urodzin.

Co zatem nie spodobało się części obserwatorów?

Internauci od razu zauważyli, że Kate i William opublikowali drugi rok z rzędu to samo zdjęcie, które jest opatrzone identycznym podpisem, z tą różnicą, że zmieniono w nim wiek chłopca. Fani rodziny królewskiej dają wyraz swojemu niezadowoleniu w komentarzach pod postem:

  • To bardzo niezręczne. Szkoda, że nie opublikowali innego zdjęcia. Wygląda na to, że właśnie dodali je po raz kolejny i zmienili tylko wiek chłopca.
  • Dokładnie takie samo zdjęcie, jak post urodzinowy z zeszłego roku! Myślę, że oni po prostu nie mają zdjęć do wyboru. Lepiej jest zachować się z klasą, niż zniżać się do jej poziomu [Meghan].
  • Oni nie mają nawet aktualnego zdjecia Archiego. Wstyd!
  • Kate i William jak zawsze zachowali się z klasą. Jesteście przyszłością monarchii.

Wielu krytykujących uważa, że to kolejny cios zadany w kierunku Meghan Markle. Pierwszy miał zadać Karol i Camilla, którzy opublikowali fotografię bez Meghan. Więcej pisaliśmy o tym (tutaj).


Księżna Camilla i książę Karol uczcili 2. urodziny Archiego

Księżna Camilla i książę Karol uczcili 2. urodziny Archiego

Królowa Elżbieta II uczciła 2. urodziny Archiego

Królowa Elżbieta II uczciła 2. urodziny Archiego

Księżna Kate i książę William uczcili 2. urodziny Archiego

Księżna Kate i książę William uczcili 2. urodziny Archiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×