Szukaj

Tak Katarzyna Bosacka wspiera męża w wyborach! Imponujący i baaaardzo słodki widok!

Katarzyna Bosacka zaskoczyła swoich fanów na Instagramie. Dla swojego męża jest gotowa do wielkich poświęceń. Zobaczcie, co zrobiła tym razem! To imponujące i – uwaga – bardzo słodkie!
Katarzyna Bosacka - Marcin Bosacki

Katarzyna Bosacka - Marcin Bosacki

Katarzyna Bosacka prowadzi programy o tematyce kulinarnej. W myśl zasady „jesteś tym, co jesz” edukuje Polaków, nawet tych najmłodszych, jak zdrowo się odżywiać. Przestrzega nas też przed nieuczciwymi producentami, którzy swoimi krzykliwymi opakowaniami i rymowanymi sloganami zachęcają do kupienia ich produktów.

Katarzyna Bosacka to żona na medal!

Już za kilka chwil oddamy głos w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Mąż Katarzyny Bosackiej także startuje w tych wyborach. Z tej okazji kochana żona postanowiła zamieścić na Instagramie wpis zachęcający do głosowania. Kasia jest także kulinarnym guru i żaden deser nie kryje przed nią tajemnic. Obok ulotki wyborczej pojawiły się pyszne szneki z glancem, czyli słodki, regionalny przysmak z Poznania. Tak naprawdę są to drożdżówki w kształcie ślimaka, polane lukrem. To słodkie ze strony Kasi, prawda?

Kim jest mąż Katarzyny Bosackiej?

Marcin Bosacki to przede wszystkim tata czwórki dzieci, dziennikarz, publicysta oraz były ambasador RP w Kanadzie. Wraz z końcem lat 80 zaangażował się w działalność Szkolnych Kół Oporu społecznego. Jest też absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Mąż Katarzyny Bosackiej wie, że rodzina to jest siła i jak tylko może to uczestniczy w życiu swojej małej „wspólnoty”. Może też liczyć na wsparcie bliskich, doskonałym tego przykładem jest plakat wyborczy, na którym widnieje cała gromadka. Musimy przyznać, że plakat robi imponujące wrażenie! Marcin startuje z okręgu nr. 7 – woj. wielkopolskie i jest także 7 kandydatem na liście. Czyżby to byla jego szczęśliwa liczba?

Zobacz: Katarzyna Bosacka ostrym cięciem całkowicie zmieniła swój look! Teraz wygląda prawie jak Magda Mołek! “Ale dżaga”

Zobacz: Wow! Katarzyna Bosacka schudła, zmieniła styl i wygląda bosko! Gdy weszła wszyscy oniemieli z wrażenia!

Zobacz: Katarzyna Bosacka poznała osobiście Agatę Dudę i jest nią rozczarowana! “Szkoda czasu”


Ulotka wyborcza Marcina Bosackiego

Ulotka wyborcza Marcina Bosackiego

Katarzyna Bosacka z dziećmi i mężem na plakacie wyborczym

Katarzyna Bosacka z dziećmi i mężem na plakacie wyborczym

Marcina Bosackiego w kampanii wspiera Katarzyna Bosacka

Marcina Bosackiego w kampanii wspiera Katarzyna Bosacka

×