Szukaj

Kasia Cichopek nakryła już stół na Wielkanoc. Pokazała świąteczne ozdoby. Rzadko zaprasza fanów do salonu

Wielkanoc u Katarzyny Cichopek

Wielkanoc u Katarzyny Cichopek

Katarzyna Cichopek pochwaliła się na Instagramie, że już nakryła stół na Wielkanoc. Oprócz zająca i kolorowych jajek pojawiła się pierwsza świąteczna potrawa. W domu gwiazdy przygotowania idą pełną parą.

Katarzyna Cichopek od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Swoją karierę zaczęła jako nastolatka, gdy pojawiła się w serialu M jak miłość. Aktorka dorastała na oczach widzów, a dzięki roli w serialu nie mogła narzekać na brak kolejnych zawodowych propozycji.

Przez lata udało jej się zdobyć sympatię tysięcy widzów, którzy chętnie śledzą jej profile w social mediach oraz toczą z nią dyskusje w komentarzach. Jak dotąd udało jej się zbudować małe imperium, które z każdym rokiem sukcesywnie powiększa. Ma już własną markę biżuteryjną i produkuje wysokiej jakości perfumy.

Kasia przez cały czas pojawia się na planie M jak miłość, uczestniczy w sesjach zdjęciowych, udziela wywiadów oraz pracuje nad rozwojem swojego brandu beauty. W czasie, gdy wiele sław narzekało na brak dochodów, ona sukcesywnie pomnażała majątek.

Katarzyna Cichopek pokazała wielkanocne ozodby

Każdego roku, to właśnie gwiazdy inspirują internautów do tego, aby przed czasem rozpocząć przygotowania do świąt i wprowadzać do domu wyjątkową atmosferę. Katarzyna Cichopek już tydzień przed Wielkanocą postanowiła wyjść nieco przed szereg i pokazała swoim fanom, jak będzie wyglądał w jej domu wielkanocny stół. To dopiero druga gwiazda, po Małgorzacie Kożuchowskiej (zobacz zdjęcia dekoracji), która już jest gotowa do wielkiego, rodzinnego świętowania.

Aktorka zadbała o to, aby na jej stole pojawiły się kolorowe dekoracje – na środku ustawiła bukiet świeżych biało-żółtych kwiatów. Tuż obok znaleźć można drewnianego zajączka oraz dekoracyjne świeczki w kształcie jajek. Uwagę przykuwa również piękna ceramika w ludowe, wiosenne wzory.

Cichopek w opisie zamieszczonym pod zdjęciem zdradziła, że zaczęła już przygotowywać menu na Wielkanoc. W tym roku po raz pierwszy na jej stole zagości… wegański żurek:

Nie lubię uczucia przejedzenia poświątecznego, już nie wspominając o procesie zrzucania świątecznych zapasów tłuszczyku. Dlatego jeśli mam możliwość, to przygotowuję potrawy lekkie i zdrowe – wytłumaczyła fanom.

Pod zdjęciem rozgorzała dyskusja, czy dobrym pomysłem jest, aby wprowadzać aż tak duże zmiany w wielkanocne menu. Opinie były skrajnie różne:

  • My również w tym roku gotujemy wegański! Będzie pysznie!
  • Są pewne tradycje i pewne zupy, potrawy których się nie zmienia, dla mnie śmiechu warte te idiotyzmy w święta z odchudzaniem, wegańskie głupoty. Koszmar.
  • Czy to nie profanacja?
  • Super, apetycznie…

Na uwagę zasługuje jeszcze jeden fakt. Kasia bardzo rzadko zaprasza fanów do swojego salonu, tym razem okazja jest szczególna, dzięki czemu możemy podziwiać, jaki gwiazda ma widok z okna i jak umeblowała przestrzeń wokół stołu.


Wielkanoc 2021: stół Kasi Cichopek

Wielkanoc 2021: stół Kasi Cichopek

Kasia Cichopek — jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Kasia Cichopek — jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Kasia Cichopek - Wielkanoc 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×