Szukaj

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pokonali małżeński kryzys. Jaki jest sekret ich szczęśliwego związku?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zakochali się w sobie kilkanaście lat temu podczas treningów do Tańca z Gwiazdami. Przez te wszystkie lata miewali ostre kłótnie, kryzysy, a ich małżeństwo wisiało na włosku. Jak sobie z tym poradzili?

Pamiętacie czasy, gdy Taniec z Gwiazdami emitowany był na antenie TVN? W pierwszej edycji programu na parkiecie pojawiła się gwiazda polskich seriali, Katarzyna Cichopek. Jej partnerem został zawodowy tancerz Marcin Hakiel. Tak zaczęła się ich wielka miłość. Gdy wspólnie zdobywali pierwszą Kryształową Kulę byli w sobie szaleńczo zakochani. Niedługo później Marcin oświadczył się ukochanej. W 2008 roku para spotkała się na ślubnym kobiercu. Kolejnym krokiem w ich wspólne życie był potężny kredyt na willę w Wilanowie. I właśnie to zobowiązanie zaczęło ich przytłaczać.

Jak pojawiały się problemy, Kasia często płakała. W środku mnie gniotło. Opieka nad dziećmi, praca, humory Kasi, to wszystko zaczęło mnie przerastać – mówił tancerz.

Katarzyna Cichopek zdradziła, że bywało tak źle, że na jakiś czas z dziećmi przeniosła się do swoich rodziców, którzy z resztą bardzo ją wspierali.

Zobacz: Półnaga Kasia Cichopek zapowiada swój nowy sekretny projekt! Jej szałowa sukienka sugeruje prawdziwą eksplozję zmysłów!

Mieliśmy z Marcinem gorsze chwile i być może gdybyśmy nie mieli ślubu, łatwiej byłoby zakończyć wszystko jednym ostrym cięciem. Ale składaliśmy przysięgę małżeńską, mamy dzieci i choćby dla nich warto się starać. Walczymy o nasz związek – mówiła aktorka w magazynie Pani.

Ich związek wisiał na włosku. Było ciężko, ale nie poddali się. Kasia i Marcin zawsze walczyli o swoją miłość. Walczyli o rodzinę, która jest dla nich na pierwszym miejscu. Być może to właśnie wspólne priorytety okazały się sekretem, który nie pozwolił im się rozstać. Koszmarnie droga willa została sprzedana. Zakochani kupili apartament na warszawskiej Sadybie i żyją spokojniej. Tam wychowują swoje dzieci Adasia (10 l.) i Helenkę (6 l.)

Kasia Cichopek z dziećmi i Marcinem Hakielem

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2019. Kinga Zduńska trafi do więzienia? Odpowie za trwały uszczerbek na zdrowiu. Nie zgadniecie kogo zaatakuje!

Nie zamierzamy się rozwodzić, system wartości odziedziczyliśmy po naszych rodzicach. Lepiej jest coś naprawić niż wymienić na inne – powiedział w tygodniku Na żywo Marcin Hakiel.

Dziś Katarzyna Cichopek o wszystkim mówi z uśmiechem. To co złe, jest już za nimi.

Nie ma między nami włoskich kłótni, bo nawet jak jestem bardzo zła na Marcina, tak mnie rozbawi, że zaczynam się śmiać – dodała Kasia.

Katarzynę Cichopek i jej męża zobaczymy już we wrześniu na antenie Telewizji Polskiej w hucznie zapowiadanym programie Czar par, który po ponad dwudziestu latach doczekał się reaktywacji. Jak poradzą sobie w roli jurorów?

Zobacz: „Czar par” wraca, a Katarzyna Cichopek zdradza, co w nim zobaczymy. To będzie jeszcze lepsze show niż 23 lata temu! [WIDEO]


Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świetuja 9 rocznicę ślubu

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świetuja 9 rocznicę ślubu

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na planie nowego projektu

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na planie nowego projektu

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×