Odważnie! Tak Justin Timberlake oświadczał się Jessice Biel. Aktorka po raz pierwszy zdradziła szczegóły

Jessica Biel i Justin Timberlake

Jessica Biel i Justin Timberlake

Jessica Biel po raz pierwszy opowiedziała o tym, w jaki sposób poprosił ją o rękę Justin Timberlake. Takie oświadczyny wymagały odwagi.

Justin Timberlake nigdy nie narzekał na brak powodzenia u kobiet. Miał wiele romansów, jednak jego wielką miłością jest Jessica Biel. Mimo wielu zawirowań są małżeństwem od dziewięciu lat i razem wychowują dwóch synów, Silasa i Phineasa, którego powitali na świecie dwa lata temu. Długo trzymali to w tajemnicy. W końcu wygadał się Justin.

Ma na imię Phineas, jest cudowny i słodki, ale przestaliśmy spać – powiedział w wywiadzie w Ellen DeGeneres Show – Ale jesteśmy zachwyceni. Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi i wdzięczni – dodał.

Teraz Jessica zdradziła kolejny sekret jej związku. Wyznała, jak Justin się jej oświadczył.

Jak Justin Timberlake oświadczył się Jessice Biel?

Jessica Biel w The Late Late Show z Jamesem Cordenem ujawniła, jak jej mąż, Justin Timberlake, się jej oświadczył. Po raz pierwszy powiedziała o tym wydarzeniu z ich związku. Aktorka powiedziała, że ​​było to tym bardziej miłe i zaskakujące, że w ogóle tego nie oczekiwała po ukochanym.

Byliśmy w Montanie w posiadłości, którą wówczas mieliśmy. Cały dzień jeździliśmy na snowboardzie. To było w środku zimy. Śnieg do pasa. Byliśmy w strojach snowboardowych od stóp do głów – czapkach, rękawiczkach, wszystkim – wspominała Jessica – I idziemy do domu, aby sprawdzić, jak wygląda fundament. I nagle on pada na kolana i po prostu zapada się w śnieg – mówiła ze śmiechem – A potem patrzy na mnie i podnosi ten pierścionek i był to najpiękniejszy, zaskakujący i zabawny moment.

James Corden dodał kilka słów od siebie, podkreślając, że wbrew pozorom, nie były to najłatwiejsze z oświadczyn:

Odważ się iść na snowboarding z pierścionkiem w kieszeni. To nie jest decyzja, którą bym podjął. To mogło się źle skończyć.

Justin Timberlake zdecydował się na bardzo oryginalne oświadczyny. Dzięki temu z pewnością Jessica Biel nigdy nie zapomni tego momentu. I zabawnie i romantycznie.


Jessica Biel i Justin Timberlake

Jessica Biel i Justin Timberlake

89th Academy Awards - Arrivals

January 26, 2017 Hollywood, Ca. Jessica Biel, Justin Timberlake at the 89th Academy Awards held at the Dolby Theatre © Oscars17 / AFF-USA.COM

Justin Timberlake i Jessica Biel

Justin Timberlake i Jessica Biel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×