Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Jak wyglądała impreza urodzinowa Joanny Krupy bez męża? Były przyjaciółki, kwiaty, dużo prezentów

Joanna Krupa Martini Asti Vintage


Urodzinowa impreza Joanny Krupy

Joanna Krupa to polsko-amerykańska modelka, aktorka i osobowość telewizyjna. Krupa bardzo mocno angażuje się w działania na rzecz praw zwierząt. Od lat też związana jest z organizacją PETA. Brała udział w akcji przeciwko torturowaniu zwierząt futerkowych. Joanna wspiera działalność polskich schronisk, a także aktywnie zachęca do adopcji zwierząt.

Ostatnio jednak aktorka przeżywa swój osobisty dramat. Rozstała się z mężem Romainem Zago. Najbardziej prawdopodobnym powodem rozstania była nadmierna empatia Joanny i związane z nią kolejne adopcje, a także brak jednomyślności w kwestii posiadania dzieci. Krupa uważała, że ma jeszcze czas na macierzyństwo, jej mąż inaczej się na to zapatrywał.

Dla modelki jej 38. urodziny, to naprawdę bardzo trudny czas. Wprawdzie starała się zachować twarz, ale pod wyreżyserowanym uśmiechem krył się smutek i rozczarowanie. Otóż, jak podaje Fakt, jej mąż nie pojawił się na zorganizowanej w hollywoodzkim klubie Catch imprezie, wydanej z okazji urodzin żony. Według tabloidu, Joanna ten wyjątkowy dla niej dzień, spędziła w towarzystwie swoich przyjaciółek. Aktorka dostała wielki bukiet kwiatów, tort i dużo prezentów.

Czy to choć trochę zrekompensuje jej nieobecność męża?

Zobacz: Ups! Joanna Krupa wygadała sekret Kasi Moś! „Nie wiem czy już mogę powiedzieć, ale…”

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Czy Joanna Krupa i Romain Zago powinni do siebie wrócić?Komentarzy: 1


Gość | 25 kwietnia 2017, 07:01

Ta Krupa to durna Zydziora .Teraz po rozstaniu z Zago bedzie miala mnostwo psiapsiolek.


Dodaj komentarz
×